Kultura

Nie uwierzysz, jak bardzo SuicideGirls zmieniły się w ciągu 16 lat!

Przyjrzyj się zestawom, które umieściły tę witrynę na mapie

SuicideGirls to internetowa firma zajmująca się fotografią pin-up, która od prawie 16 lat tworzy alternatywne zestawy. Oni'sprowadziłem na świat ponad 3000 SuicideGirls i tysiące pełnych nadziei, stając się jedną z największych alternatywnych marek modelek wszechczasów. Przez cały czas w sieci trendy pojawiały się i znikały, a style zdecydowanie się zmieniły — dlatego'Najwyższy czas spojrzeliśmy wstecz, aby zobaczyć, jak zmienił się SG. Rzuć okiem na niektóre z najpopularniejszych zestawów wszechczasów i obserwuj zmianę estetyki na twoich oczach.

Zdjęcie za pośrednictwem SuicideGirls

Zdjęcie za pośrednictwem SuicideGirls

Zdjęcie za pośrednictwem SuicideGirls

Wygrałeś't Uwierz, jak bardzo ta strona się zmieniła

Zdjęcie za pośrednictwem SuicideGirlsZdjęcie za pośrednictwem SuicideGirlsZdjęcie za pośrednictwem SuicideGirlsZdjęcie za pośrednictwem SuicideGirlsZdjęcie za pośrednictwem SuicideGirlsZdjęcie za pośrednictwem SuicideGirlsZdjęcie za pośrednictwem SuicideGirlsZdjęcie za pośrednictwem SuicideGirlsZdjęcie za pośrednictwem SuicideGirlsZdjęcie za pośrednictwem SuicideGirlsZdjęcie za pośrednictwem SuicideGirlsZdjęcie za pośrednictwem SuicideGirls

Skalowanie wstecz

Zdjęcie za pośrednictwem SuicideGirls

Ten zestaw Sg's Odette and Posh autorstwa współzałożyciela SG, Seana Suhla, nadal zajmuje pierwsze miejsce na stronie. I to'ma ponad dziesięć lat!