Kultura

Narkotyki, pieniądze i cycate gliniarze w bikini w filmie policyjnym z Miami

Funkcjonariusze policji mieli ostatnio więcej niż sprawiedliwy udział w złej prasie. A teraz prezydent Braterskiego Zakonu Policji w Miami, porucznik Javier Ortiz, ma do czynienia ze swoim dziwacznym nagłówkiem. Niedawno znalazł w Internecie film przedstawiający członków lokalnej społeczności organów ścigania w czymś, co wydaje się być zwiastunem programu reality show z 2013 roku.

Zwiastun filmu „Miami Blue: The Real Miami Vice” został nakręcony w 2013 roku za zgodą ówczesnego szefa policji Manuela Orosy. Wódz Orosa pojawia się w filmie, ale z nakładką tekstową, która mówi, że jego tytuł to „Szef”. Porucznik Ortiz pamięta, że ​​kamery podążały za nim podczas Ultra Music Festival tego roku, ale szef Orosa powiedział mu, że nagranie było przeznaczone do filmu rekrutacyjnego.

Film zaczyna się od zastrzeżenia: „Wszystkie osoby przedstawione w poniższej prezentacji to specjaliści od organów ścigania. Zagrożone dla nas.

Cięcie do: Ubrana w bikini policjantka opalająca się na plaży. Można powiedzieć, że to policja, ponieważ jej odznaka wisi na sznurku na jej bikini.

miamicop1mimiacop2

(Uwaga reżysera: jeśli to możliwe, dołącz zdjęcia dziewczyn w bikini, nie zapomnij o samochodach sportowych, łodziach motorowych i trzech cycate policjantki opierające się o radiowóz i mówiące „Witamy w Miami”).

„To nie jest obraz Departamentu Policji Miami, który chcę przedstawić”, mówi Llanes w wywiadzie dla Miami Herald.

Jeden z oficerów w przyczepie mówi: „Wiele agencji, zwłaszcza w innych stanach, nigdy w swojej karierze nie zobaczy tego, co my widzimy”.

Cięcie do: Marcos Perez palący grube cygaro z nakładką tekstową wyjaśniającą, że jest z Homeland Security.

Slogan miga na końcu:

„Miasto, które żywi się upałem”.

„Wódz, który ośmiela się coś zmienić”.

„Brak scenariusza. Więc druga szansa. Bez limitów.”

Trudno uwierzyć, że nie został odebrany.

Dostępne teraz na INKEDSHOP.COM:

Dostępne teraz na INKEDSHOP.COM: "Wytatuowana Syrenka" kolba