Kultura

Napij się porannej kawy z Dyniowym Królem

Stworzenie arcydzieła animacji poklatkowej, takiej jak „Koszmar przed Bożym Narodzeniem”, to wyczerpujące zadanie. My'domyślasz się, że potrzeba dużo kawy, aby animatorzy wykonali swoje zadanie, a co może być lepszego niż picie tego joe z "Jack Skellington" Kubek od Black Label?

Szczerze mówiąc, nie't musi tworzyć przełomowy film, aby cieszyć się dniem dzisiejszym's Produkt dnia InkedShop, po prostu musisz cieszyć się niesamowitą sztuką i kreatywnością, która czai się w Tim Burton's głowa.

Jack Skellington to niezwykle kultowa postać, która wciąż głęboko przemawia do kinomanów ponad 20 lat po premierze The Nightmare Before Christmas. W dzisiejszych czasach hokejowy sentymentalizm wielu klasycznych filmów bożonarodzeniowych — pomyśl o tym'„s a Wonderful Life or Miracle on 34th Street” – ogólnie odwróciło ludzi od tego gatunku. Powodem, dla którego The Nightmare Before Christmas współpracuje z tym pokoleniem, jest to, że zawiera mroczne elementy, które sprawiają, że wszystko jest interesujące, nie tracąc przy tym serca świątecznych filmów z przeszłości. „Koszmar przed Bożym Narodzeniem” jest również tak dobrze wykonanym filmem, że nie ma powodu, aby cieszyć się nim tylko w okresie świątecznym, tak jak można cieszyć się Kubek Jack Skellington od Black Label 365 dni w roku!

Heck, nawet ludzie, którzy nigdy nie widzieli filmu, znają twarz Jacka Skellingtona i prawdopodobnie będą cię komplementować, gdy lubisz pić z kubka. Więc kieruj się do INKEDSHOP.PL i odbierz Kubek Jack Skullington od Black Label już dziś. A jeśli to's dla Ciebie nie wystarczy Skellington, sprawdź tę galerię tatuaży inspirowanych ukochanym filmem.

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Jack Skellington" Kubek