Kultura

Musisz zobaczyć nowy atrament Ariany Grande

Gwiazda popu i aktorka Ariana Grande najwyraźniej próbuje dodać nowy tytuł do swojej listy osiągnięć — Queen of the Tiny Tattoo. 21-letnia piosenkarka nominowana do nagrody Grammy niedawno opublikowała na niej mały tatuaż w kształcie półksiężyca tuż za lewym uchem Instagram. Dołączyła do posta najprostszy komentarz, pozostawiając emoji o tym samym kształcie.

Według naszych całkowicie nieoficjalnych obliczeń jest to czwarty tatuaż dla Grande, wiemy tylko o tych, które udostępniła publicznie i to'jest całkowicie możliwe, ona?'ukrywa trochę więcej atramentu, a wszystkie są za małe. Jej najsłynniejszym tatuażem jest napis na karku, który brzmi "Mille tendresse." To powiedzenie oddaje hołd jej włoskiemu dziedzictwu, ponieważ oznacza "tysiąc czułości" w języku starego kraju.

Grande nie ujawniła, który artysta był odpowiedzialny za jej najnowszy atrament inspirowany księżycem, ale w przeszłości zwróciła się do Romeo Lacoste za co najmniej jeden z tych kawałków. Lacoste zbudował reputację tatuujących celebrytów, w tym Justina Biebera, Soulja Boy i członków Pierce the Veil i Of Mice and Men.

Uwielbiamy słodkie małe tatuaże, które do tej pory ma Grande, a my'Trzymam kciuki z nadzieją, że piękna gwiazdka dorzuci nieco obszerniejszego atramentu w niezbyt odległą przyszłość.

Jeśli interesują Cię najnowsze tatuaże celebrytów, sprawdź tę historię na temat Irlandii Baldwin's atrament lub ten artykuł o Amber Rose i jej niedawnym sporze z Kardashianami.

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "La Mort De Coeur" Naszyjnik Alchemy of England