Kultura

Możesz teraz napić swojego lokalnego striptizera w Bitcoinie

Tancerze egzotyczni stosują nową technologię

Jeśli zeszłego wieczoru oglądałeś Last Week Tonight z Johnem Oliverem,'prawdopodobnie znasz już Bitcoin. Bitcoin to kryptowaluta i światowy system płatności, który został po raz pierwszy wydany w styczniu 2009 roku. I chociaż można się spodziewać, że do akcji włączą się tylko menedżerowie dużych firm i maniacy finansowi – wiele osób fizycznych z całego świata inwestuje w to zjawisko. Niespodziankę, a jednocześnie świetnie prosperującego konsumenta Bitcoina można znaleźć w egzotycznych klubach nocnych, gdzie coraz więcej tancerzy schodzi po cyfrowe dolary. Spójrz na poniższą galerię, aby dowiedzieć się więcej i daj nam znać w sekcji komentarzy, czy w najbliższym czasie będziesz wymieniać Bitcoin na tańce na kolanach.

rozbiórki-01-niestandardowe-1

Dowiedz się więcej o ekscytującym postępie

Odkąd striptizerki po raz pierwszy pojawiły się na scenie, napiwki gotówkowe były normą. Czy jednak ta metoda płatności może wkrótce odejść w przeszłość?W ciągu ostatnich kilku lat coraz więcej naszych pieniędzy przeszło na cyfrowe. W rzeczywistości tylko 8% światowej waluty istnieje w fizycznej gotówce.Bitcoin to forma kryptowaluty, która stała się coraz bardziej popularna na światowych rynkach, z 5,9 miliona unikalnych użytkowników w 2017 roku. A dziś małe i duże firmy korzystają z okazji inwestycyjnej.Tancerze egzotyczni i artyści dla dorosłych w „sex heavy”; Rynki takie jak Floryda i Nevada wykorzystują teraz jak najwięcej Bitcoina, przyjmując go jako wskazówki.Teraz łatwiej niż kiedykolwiek dajesz lokalnemu striptizerowi napiwek w Bitcoin, po prostu musisz nadążyć za duchem czasu. I bądź gotów wyłożyć trochę forsy dla swojego ulubionego artysty.Striptizerki mogą zaakceptować napiwki Bitcoin za pomocą tymczasowych tatuaży QR, które zapewniają kod, który łączy się bezpośrednio z ich kontem bankowym.Ta metoda napiwków jest zdecydowanie korzystna dla striptizerek, ponieważ nie ma pośrednika kontrolującego ich końcówki. Nie wspominając o tym, że wartość będzie z czasem rosła.Ponieważ Bitcoin i inne formy kryptowalut zyskują popularność w powszechnym użyciu, spodziewamy się, że do wagonu zespołu wskoczy znacznie więcej tancerzy.Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat nowej technologii w komentarzach na Facebooku. Miej też oko na tatuaże QR w lokalnym klubie.

Droga przeszłości

Odkąd striptizerki po raz pierwszy pojawiły się na scenie, napiwki gotówkowe były normą. Czy jednak ta metoda płatności może wkrótce stać się przeszłością??