Kultura

Mężczyzna z tatuażem na twarzy ucieka z gangu łańcuchowego CA!

Ci przestępcy mają dwie twarze!

Czujemy się zmuszeni uchylić kapelusza każdemu, kto kiedykolwiek uciekł z zakładu karnego. Trzymać się! NIE chwalimy tego czynu i w zależności od wykroczenia, w większości marszczymy brwi na jakikolwiek czyn kryminalny, który cię uwięził. Jednak zwykle potrzeba sporej przebiegłości i hucpy, aby wydostać się z federalnego długopisu bez odstrzeliwania tyłka, a przynajmniej sparaliżowania do punktu delirium.

Najnowszy koleś z tatuażem na twarzy, by wziąć go na baranka, to 27-letni Corey Hughes i ze względu na datę premiery Hughes może mieć dużo w dziale hucpy, ale nie za dużo w „mądrych ” powierzchnia!

73209

Zdjęcie z kina

Poznaj gang!

Zdjęcie z filmtheather Zgodnie z postem biura szeryfa hrabstwa San Joaquin na Facebooku, 27-letni więzień Corey Hughes został zgłoszony jako zaginiony w swojej ekipie roboczej. Ostatnio widziano go na Interstate 5 i Country Club w hrabstwie na wschód od San Francisco. Ten koleś został skazany pod zarzutem broni i ma zostać zwolniony w lutym 2018 roku. Koleś, tylko dwa miesiące! O czym myślałeś… lub nie myślałeś?Zdjęcie z kanału informacyjnego5To facet, który zaczynał od kilku tatuaży, a wraz z rozwojem kariery przestępczej rosła ilość atramentu na twarzy. Jego przestępstwa nasiliły się, od ścigania się i jazdy bez ubezpieczenia do ciężkiej napaści.Zdjęcie za pośrednictwem nydailynews Jason od kilku lat jest plakatem dla przerażająco wyglądających skazańców. Aresztowany w wieku 37 lat pod zarzutem usiłowania zabójstwa i napadu po tym, jak władze poinformowały, że wymienił ostrzał z policją w hotelu Anchorage.Zdjęcie za pośrednictwem nydailynews Oprócz tatuaży twarzy, gałki ocznej i różnych innych tatuaży, Barnum ma na czubku czaszkę czaszkę.Zdjęcie za pośrednictwem huffingtonpost Pomimo dzikiego atramentu, pod tymi tatuażami wciąż możesz dostrzec świeżą twarz dzieciaka. Dwudziestoczteroletni Adam jest podejrzany o włamanie do 28 szafek.

Corey Hughes

Zdjęcie z kina

Zgodnie z postem na Facebooku biura szeryfa hrabstwa San Joaquin, 27-letni więzień Corey Hughes został zgłoszony jako zniknięcie ze swojej załogi. Ostatnio widziano go na Interstate 5 i Country Club w hrabstwie na wschód od San Francisco. Ten koleś został skazany pod zarzutem broni i ma zostać zwolniony w lutym 2018 roku. Koleś, tylko dwa miesiące! Co myślałeś… lub nie myślałeś??