Kultura

Lauren Starkiller jest nie z tego świata

Kiedy masz imię takie jak Lauren Starkiller, dzisiaj's Inked Girl of the Day, lepiej przygotuj się na jej kopię zapasową. Niezwykle seksowna Lauren z pewnością podoła temu monumentalnemu zadaniu. Samozwańczy łajdak ma mnóstwo niesamowitych tatuaży w najróżniejszych stylach. Chociaż style mogą się zmieniać, jest jeden motyw, który łączy większość jej prac – zwierzęta. Większość jej prac, w tym niesamowity tatuaż ptaków latających w górę jej brzucha, przedstawia jakieś zwierzę.

"Moim ulubionym tatuażem jest kawałek brzucha wykonany przez Eugene’a Lee," Lauren wyjaśnia. "Miałem pilną operację w Tajlandii w 2004 roku, ponieważ byłem w tsunami. Miałem dużą bliznę biegnącą przez cały brzuch, którą udało mi się pokryć tym tatuażem."

Ten tatuaż na brzuchu jest świetnym strażnikiem uzdrawiającej mocy tatuaży. Zanim została blizna po doświadczeniu śmierci, teraz jest piękny tatuaż z wyraźnie podnoszącą na duchu historią. Aby stworzyć najlepsze dzieło, potrzebna jest doskonała współpraca artysty z odbiorcą. Lauren ściśle współpracuje z wybranym przez siebie tatuatorem, Eugene Lee, by stworzyć swój atrament. Wkrótce przekaże Lee całkowitą kontrolę nad swoim tyłem. Znalezienie odpowiedniego artysty może być trudne, a Lauren ma kilka rad, jak to zrobić.

"Podróżowałem po całym świecie dla moich tatuaży – to'czy warto iść do właściwego artysty," Lauren mówi. "Uważam się za kolekcjonera i uwielbiam odkrywać nowych artystów w nowych miejscach."

Możesz zobaczyć całą Lauren's intrygujące zdjęcia na jej 2 profilach Inked Girls tutaj i tutaj. Jeśli uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby zostać naszą kolejną Inked Girl of the Day, możesz przesłać swoje portfolio pod tym linkiem.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Męskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Mężczyźni's "AK 47" Koszulka OG Abel