Kultura

Kyle Dunbar zaczyna filozofować

Dawny Mistrz piórazawodnik Kyle Dunbar spakował swój sprzęt do tatuażu i wyruszył w drogę w poszukiwaniu przygód. Wraz z rodziną Dunbar będzie podróżował po kraju i starał się zarabiać na życie jako wędrujący tatuażysta. W nadchodzących miesiącach Dunbar podzieli się z nami swoimi opowieściami o drodze na Inkedmag.com. Część 1. Część 2. Część 3. Część 4. Część 5. Część 6. Część 7. Część 8.

Chcę poświęcić chwilę, aby porozmawiać o tatuażach i mojej filozofii na ich temat.

Pozwól, że zapytam, dlaczego tatuaże istnieją dzisiaj? Wielu naprawdę inteligentnych kolesi wykształconych w college’u już na to odpowiedziało. I ja nie'nie wiem lepiej, żeby się nie zgodzić, ponieważ nie byłem't tam, i że'i tak nie o to mi chodzi. Mam na myśli, dlaczego istnieją w dzisiejszym społeczeństwie? Dlaczego nie?'t wymarły jak każda inna moda? Kilka lat temu olśniło mnie. Myśl nie'Przyszło wszystko na raz, ale z czasem zaczęło mi się ujawniać w mojej kontemplacji, dlaczego lubię tatuaże. Nie, naprawdę, mam chwile kontemplacji. Właśnie w jednym z tych momentów przyszło mi do głowy, że powodem, dla którego nadal się tatuujemy, jest to, że pomaga nam to znaleźć miejsce w społeczeństwie, co jest prawie tym samym powodem, dla którego ludzie teoretyzują, że ludzie nosili je po raz pierwszy. Dziś chociaż tatuaże, które nosimy, nie'niekoniecznie pokazują, do jakiego plemienia należymy, ale teraz oferują nam dowód, że do czegoś należymy. Odpowiadając w ten sposób na podstawę wszelkiej myśli egzystencjalnej. Dlaczego tu jesteśmy? Aby się wytatuować! Och! Otrzymujemy akceptację komplementów, które dają tatuażowi nasi przyjaciele i znajomi. Ta akceptacja pozwala nam wiedzieć, że należymy.

Ludzie, którzy stają się "uzależniony" do bólu tatuaży to tylko kilka dziwnych, reszta z nas jest uzależniona od komplementów. A komplementy dla naszych tatuaży wciąż są dla nas komplementami. Jeśli myślimy, że…'brzydkie, ponieważ nikt nie komplementuje naszego wyglądu, możemy zrobić sobie tatuaż i zacząć się zachęcać wynikającymi z tego komplementami. To'Co jest również do bani w przypadku złych tatuaży, jeśli ktoś krytykuje twoje złe tatuaże, krytykuje ciebie. Mógłbym zaoferować więcej dowodów i mnóstwo pseudointelektualnego gówna na poparcie tego, ale na razie po prostu uwierz, że w to wierzę i zachowaj swoje wyzwania, dopóki się nie spotkamy.

Dunbarfilozofia2

Krótka wersja jest taka, że ​​dostajemy tatuaże lub uzależniamy się od tatuażu, ponieważ zyskuje akceptację ze strony ludzi, których spotykamy i dają nam poczucie tożsamości w sytuacjach społecznych. Jestem tym kolesiem w banku albo przy kasie z chłodnym tatuażem na gardle. Nie tylko to akceptuję, kocham to. Jeśli to trzyma ludzi z dala ode mnie, prawdopodobnie nie'i tak nie chcę tych ludzi wokół mnie.

Po tym objawieniu zobaczyłem, że tatuaże mają swój cel. Łączą ludzi, których łączy myśl lub styl. Działają jak feng shui dla ciała. Kiedy zrobią źle, mogą zniszczyć życie. Wyobraź sobie małego dzieciaka, który ma na gardle wytatuowany napis „pieniądze za suki”. Najprawdopodobniej wygrał't kiedykolwiek uzyskać jakość któregokolwiek z nich. On'W efekcie tatuażu przez całe życie będę tkwił w pompowaniu gazu lub zmywaniu naczyń. Jest więc oczywiste, że dobrze wykonany tatuaż może przynieść użytkownikowi pozytywne wpływy i możliwości. Jak feng shui.

Teraz dostrzegamy znaczenie starannego wyboru, jaki tatuaż uzyskać i gdzie go umieścić. Tatuaż głowy demona na łydce może mieć mniej negatywny wpływ niż ten sam tatuaż na prawym wewnętrznym przedramieniu. Prawe wewnętrzne przedramię jest widoczne podczas ściskania dłoni. Połóż tu głowę demona, a otrzymasz "przerwa w pracy." Lewa ręka to "podaj mi rękę." Właściwa osoba może umieścić tu głowę demona i może to pomóc przypomnieć komukolwiek, z kim robi interesy, że tego nie robią'Nie chcę zdzierać faceta z „ręką demona”. To może być trochę mylące, ay?

Dunbarfilozofia3

Każdy klient ma unikalny zestaw okoliczności i oczekiwań dotyczących tego, czego chce. Oto jak do tego podchodzę. Wyjaśniam szkodę, jaką może wyrządzić klientowi niewłaściwy tatuaż i umiejscowienie, a następnie sugeruję zawodowe motywy tatuażu na jego ramionach. Ponieważ ramię jest najczęściej spotykaną częścią ciała (nie licząc twarzy i szyi. Tatuaże są przeznaczone tylko dla tatuatorów i osób o bardzo bezpiecznej karierze). Promocje moim zdaniem najlepiej się tu udać. Kolejnymi najlepszymi tematami byłyby hobby i inne silne pasje, które możesz mieć – polowanie, pieczenie, wyplatanie podwodnych koszy, cokolwiek. Ale pamiętaj, aby to dobrze przemyśleć, najlepiej unikać tutaj niczego obraźliwego. Nic politycznego. Chyba że naprawdę, naprawdę myślisz, że ciągła obrona swoich ideałów jest tego warta, aby przyciągnąć do siebie ludzi o podobnych poglądach.

Możesz umieścić tatuaże członkom rodziny tutaj, ale proponuję umieścić je gdzieś, gdzie możesz wybrać, czy chcesz je pokazać, czy nie. Możesz nie chcieć słyszeć o każdej osobie, którą facet w kolejce w banku chciał wytatuować na nich. Często ludzie zakładają, że członek rodziny, którego masz przy sobie, jest pomnikiem; które mogą prowadzić do niewygodnych rozmów. Jeśli jest to pomnik, musisz być gotowy na ciągłe przypominanie o smutku, który odczuwasz podczas ich nieobecności, i na ludzi, którzy go wychowują, gdy ich spotykasz. Raz to's przemyślane pod kątem tego, jaki wpływ może to mieć na życie klienta, decyzja należy do nich

i'Skończę z tą myślą. Wewnętrzny biceps u mężczyzny powinien być tak zorientowany, aby kiedy się nim pokazywał,'daje zgięty biceps "pokaz broni.” Jeśli nie i ustawisz orientację pionowo, wygląda jak baletnica próbująca pokazać swój tatuaż, a nikt tego nie chce.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Męskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Mężczyźni's "Wolny dla umarłych" Koszulka Skygraphx