Kultura

Która aktorka teletubisie wystąpiła w graficznych scenach seksu?

Przywitaj się z prawdziwym Tinky Winky!

Millenialsi i rodzice milenijnych wszystkich, którzy lubią Teletubisie, mają pewną zdolność. Kiedy dziwaczni, ale słodcy kosmici po raz pierwszy wylądowali w telewizji w 1997 roku, reakcje wahały się od oburzenia po pochwały jako Laa-Laa, Tinky-Winky, Dipsy i Po wraz z wyjątkową obsadą drugoplanową, w tym antropomorficznym niebieskim odkurzaczem i trąbkami głosowymi grającymi w kolorowym , psychodeliczna sceneria zaprojektowana specjalnie, aby przyciągnąć uwagę niemowląt i odblokować różne części ich umysłów.

Cóż, nigdy nie widzieliśmy ludzi, którzy ożywili Teleubbiego, a po tym, jak serial zakończył swoje pierwsze wcielenie w 2001 roku, wiele osób zastanawiało się, kim byli ci aktorzy i co się z nimi stało. Cóż, teraz możesz dowiedzieć się … w tym, kto wykonał graficzne sceny seksu.

Teletubisie towarzyski 2

Zdjęcie za pośrednictwem obrazu rozrywkowego

Kto wykonał graficzną scenę seksu?

Zdjęcie z programu rozrywkowego Odpowiadając na ogłoszenie w gazecie Brytyjska aktorka Nikki Smedley dostała tę rolę i Laa Laa w latach 1997-2001. Smedley, odnosząca sukcesy tancerka, choreograf, producent telewizyjny i reżyser – wyznała, że ​​praca nad Teletubisami nie była tak łatwa, jak to było Wydawało się, że siedzimy na 11-godzinnych zmianach i że skafandry są ciężkie i gorące.Zdjęcie za pośrednictwem rozrywki imageFizycznie największy z Teletubisiów, Tinky Winky, grał 51-letni Simon Shelton. Shelton zastąpił Dave'a Thompsona, oryginalnego aktora, który grał fioletowego Teletubisia, po tym, jak Thompson podobno opuścił kontrowersje wokół rzekomej homoseksualnej osoby Tinky'ego Winky'ego. Thompson zaczął robić stand-upy, podczas gdy Shelton, który jest wyszkolonym tancerzem baletowym i choreografem, przyznał się, że niechętnie przyjął rolę Teletubbiego. Cytowano go, mówiąc The Sun:Zdjęcie z programu rozrywkowego Jasnozielony Dipsy był znany jako „najfajniejszy”; Teletubiś i lubił kapelusze. John Simmit, który był i nadal jest komikiem, nosił zielony garnitur podczas panowania Teletubisie w telewizji „Byłem stand-upem, zanim zostałem Dipsy, więc kontynuowałem to, gdy serial dobiegł końca…” do powiedzenia; „Obwód na stojąco jest dość zwarty, więc ludzie dowiedzieli się, że jestem Dipsy – ale nigdy nie wspomniałem o tym na scenie”.Zdjęcie za pośrednictwem rozrywki imageJess Smith miała zaledwie dziewięć miesięcy, kiedy została wybrana do rozchichotanego dziecięcego słońca, które tak radośnie obserwowało Teletubbyland. Została zauważona w jej lokalnym szpitalu.Zdjęcie przez obraz rozrywkowy Wielu powiedziałoby, że Po był ich ulubioną i najsłodszą częścią grupy. Grana przez brytyjsko-chińską aktorkę i prezenterkę Pui Fan Lee po pomyślnym przesłuchaniu do tej roli w 1997 roku. Kolejnym piórem w czapce Leesa była pierwsza twarz CBeebies wraz z Chrisem Jarvisem, Sidneyem Sloane i Sue Monroe w 2002 roku. W 2001 roku Kariera zawodowa Lee została uwikłana w kontrowersje po zagraniu uwodzicielskiej lesbijki w Metroseksualności Channel 4, gdzie występowała w kilku obrazowych scenach seksu. Odpowiedź Lee brzmiała:

Laa-Laa

Zdjęcie za pośrednictwem obrazu rozrywkowego

Odpowiadając na ogłoszenie w gazecie, brytyjska aktorka Nikki Smedley dostała tę rolę i Laa Laa od 1997 do 2001 roku. Smedley, odnosząca sukcesy tancerka, choreograf, producent telewizyjny i reżyser – wyznała, że ​​praca nad Teletubisiami była't tak łatwe, jak się wydawało, 11-godzinne zmiany i że kombinezony były ciężkie i gorące.