Kultura

Królowa Zamku

Dziś's Inked Girl of the Day ma nazwę sugerującą królewskość, Staci Castle. Dopiero okaże się, czy Staci ma prawo do tronu jakiejś odległej krainy, ale z pewnością ma krzywe i tatuaże godne królowej. Może to możliwe poczucie arystokracji skłoniło Staci do wytatuowania sobie na skórze tak dużej ilości fioletu?.

"Mam długie historie o wszystkich moich tatuażach," Staci wyjaśnia. "Ale najprostszym sposobem ich wyjaśnienia jest to – rozumiem to, co uważam za piękne."

Gdy przeglądamy wszystkie Staci's seksowne zdjęcia, które możemy?'pomoc, ale zgadzam się. Cały jej atrament w znacznym stopniu przyczynia się do jej uroku. Staci przyznaje, że nie ma skłonności artystycznych do rysowania, ale ma bardzo kreatywny umysł, którego używa do współpracy ze swoim artystą. Obecnie pracuje nad zaprojektowaniem rękawów na nogawki.

"i'założyłem rękaw w lewą dolną nogę w Nightmare Before Christmas, a reszta mojej nogi to portrety wspaniałych postaci ze starych horrorów i muzyków," Staci mówi. "i'Do tej pory mamy Gizmo, Freddy’ego Krugera i Coreya Taylora. Dalej jest Kapitan Spaulding, potem kot z Cheshire, tak samo Gizmo jest't jedyny słodki i puszysty (śmiech)."

Możemy't czekać, aby rzucić okiem na Staci's skończonej pracy. Ale do tego czasu my'będę musiała zadowolić się oglądaniem jej dwóch profili Inked Girls: tu i tutaj. Jeśli uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby zostać kolejną Inked Girl of the Day, prześlij swoje portfolio tutaj.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej naszych ulubionych Inked Girls, kliknij tutaj. Lub, jeśli podoba Ci się to, co tu zobaczyłeś i ufasz, że wybierzemy dla Ciebie, kliknij tutaj.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Anatomia Gummy Bear

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Anatomia Gummy Bear