Kultura

Króliczki Playboya, lesbijskie makijaże i niegrzeczna była była gwiazda Disneya

Która gwiazda Disneya jest najnowsza, jeśli chodzi o złe?

Chociaż zepsucie gwiazd Disneya jest nieuniknionym frazesem, z byłymi dziecięcymi gwiazdami, takimi jak Miley Cyrus i Demi Lovato, publicznie buntują się przed swoimi piskliwie czystymi osobowościami – przejście od niewinnego do niegrzecznego nigdy się nie starzeje. Tam'jest czymś uzależniającym w obserwowaniu tych młodych celebrytów, z większą sławą i fortuną, niż większość może sobie nawet wyobrazić, jak przechodzą z okresu dojrzewania do dorosłości – to'jest jak oglądanie niekontrolowanego pożaru lasu i możesz'odwrócić wzrok. Cóż, jak można się domyślić, kolejna gwiazdka Disneya zwróciła się do "ciemna strona," handel w jej mysich uszach z uszami królika. Rzuć okiem na te skwierczące strzały i bądź na bieżąco z nią "zła dziewczyna" debiut w nowym wirusowym teledysku.

Bella 5

Odkryj, która gwiazda dziecięca Disneya grała

Wczoraj teledysk YouTubera i gwiazdy Instagrama, Tany Mongeau, stał się wirusowy – miał ponad milion wyświetleń i jest liczony od czasu jego premiery niecałe 24 godziny temu.W teledysku Mongeau, znana osobowość online, zadebiutowała w muzyce swoją pierwszą piosenkąW filmie Mongeau wcieliła się w rolę Hefnera, a jej tancerzami pomocniczymi było kilkanaście popularnych modelek i celebrytów z Instagrama.Możesz rozpoznać niektóre z przedstawionych króliczków – w tym gwiazdę seksu mediów społecznościowych Lenę the Plug i gwiazdę porno Ginę Valentinę.Jednak oprócz Mongeau prawdziwą gwiazdą filmu była była dobra dziewczyna Disneya, która zepsuła się.Ta aktorka Disneya zadebiutowała w popularnym programie dla dzieci, ale w ostatnich latach zbuntowała się przeciwko firmie i zamieniła się w piekielną imprezową dziewczynę z Hollywood.Nadal jesteś zakłopotany? Dajmy jeszcze kilka wskazówek. Ostatnio była powiązana z tatusiem dziecka Kourtney Kardashian, kiedyś zagrała u boku Mischy Barton w The OC i jest znana ze swoich ognistych loków.Zgadza się, Bella Thorne oficjalnie zepsuła się i musisz zobaczyć jej gorącą funkcję w tym seksownym teledysku.

Wideo Vixen

Wczoraj teledysk YouTubera i gwiazdy Instagrama Tany Mongeau stał się wirusowy – z ponad milionem wyświetleń i licznymi od tego czasu's uwolnienie mniej niż 24 godziny temu.

Obejrzyj wideo!