Kultura

Kristen Stewart dostaje tatuaż w przypadku życia naśladując sztukę

Aktorzy znani są z tego, że posuwają się do wielkich skrajności, aby wcielić się w postać do roli i często zauważa się, że te role pozostaną z aktorem do końca życia. Kilka godnych uwagi przykładów to sytuacja, w której Christian Bale stracił bezbożną wagę dla The Machinist i jak Daniel Day-Lewis odmówił przyjęcia leku na receptę na zapalenie płuc podczas kręcenia Gangów Nowego Jorku, ponieważ nie był dostępny w 1860 roku's.

Teraz możesz umieścić Kristen Stewart w tej samej kategorii, co ujawniła w The Late Late Show z Jamesem Cordenem, że ma tatuaż pasujący do jej roli w filmie Clouds of Sils Maria. W filmie Stewart'Jej postać ma tatuaż na prawym ramieniu, który został nałożony za pomocą makijażu przed filmowaniem. Makijaż pozostawił trwały ślad na aktorce.

"Miałem go przez dwa miesiące, więc to było jak idealna mała jazda próbna," Stewart powiedział Corden. "Wróciłem i nie zrobiłem'zdałem sobie sprawę, że tego chciałem, naprawdę za tym tęskniłem."

Corden kontynuował standardową linię pytań o to, co Stewart?'Rodzice myślą o tatuażu, nie zdając sobie sprawy, że mama Stewarta, hollywoodzka opiekunka scenariusza, Jules Mann-Stewart, sama może pochwalić się sporą ilością tatuaży. Stewart wyjaśnia, że ​​posiadanie wytatuowanej rodziny początkowo sprawiło, że zbuntowała się w sposób zupełnie inny niż większość dzieci.

"Przez lata czułem się tak, jakbym tego nie potrzebował," Stewart wyjaśnia. "Jestem czysty, stoję sam. A potem pomyślałem, że naprawdę je lubię. A potem pomyślałem, mamo, możesz zadzwonić do swojego tatuażysty?"

Możesz zobaczyć cały film i sprawdzić jej tatuaż tuż poniżej.

Jeśli celebrytka myśli nawet o zrobieniu sobie tatuażu, wiesz, że ty'znajdę go tutaj na Inkedmag.com. Zobacz, jaki nowy atrament Harry Styles ma na sobie pod tym linkiem. A jeśli chcesz wiedzieć, jaki tatuaż niedawno dodała piękna Ariana Grande, kliknij tutaj.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Anatomia Gummy Bear

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Anatomia Gummy Bear