Kultura

Korzyść tatuażu Durb Morrison ze średnikiem

Galeria zdjęć podąża za tekstem

W ostatni weekend Durb Morrison i załoga u niego Galeria tatuaży RedTree w Columbus, Ohio, odbyła się "Dzień korzyści tatuażu ze średnikiem." Setki kolekcjonerów i sympatyków przybyło w weekend do RedTree Tattoo Gallery, aby wykonać szybki, zabawny tatuaż ze średnikiem, aby pokazać swoje wsparcie innym cierpiącym na depresję i uzależnienia, a także podnieść świadomość i pieniądze na zapobieganie samobójstwom. RedTree miał dostępne ładne projekty flash, a ludzie przynieśli również własne projekty średników!

Na ich tatuaże czeka niecierpliwy tłum.

Niecierpliwy tłum czeka na ich tatuaże.

Poruszające znaczenie „tatuażu z średnikiem” polega na tym, że ta konkretna interpunkcja jest używana, gdy ktoś mógł zdecydować się na zakończenie zdania (lub życia), ale tego nie zrobił. RedTree Tattoo Gallery zawsze miało świetne wydarzenia w swoim studio, a to zgromadziło wiele osób, aby podzielić się swoimi historiami, nawiązać nowe przyjaźnie i pomóc innym w podobnych sprawach. Koniecznie sprawdź doskonałą załogę RedTree, odwiedzając ich strona internetowa i dowiedz się więcej o projekcie średnik tutaj. W galerii poniżej możesz zobaczyć wszystko, co wydarzyło się podczas niesamowitego wydarzenia, które wyprodukowało ponad 150 tatuaży i zebrało blisko 5000 $ na cele charytatywne! A jeśli chcesz zobaczyć więcej tatuaży ze średnikami, nie'zapomnij sprawdzić tę galerię.

dub2durb7durb5dub3Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskiedurb8dub4durb6Dostępne na INKEDSHOP.COM: MęskieZniżka w sklepie z tuszem