Kultura

Kolekcjoner tatuaży – Johnny Cisneros

Z pseudonimem takim jak "Wytatuowany Terror" nie chciałbyś'Domyślam się, że Johnny Cisneros był w rzeczywistości miłym, prawie łagodnym facetem. Cisneros usiadł z SullenTV, aby omówić swoją kolekcję tatuaży, a na filmie zawodowy wojownik MMA, który jest znany z dostarczania piekielnych bitów na ringu, ma wrażliwą stronę i bystre oko do sztuki.

Cisneros kolekcjonuje tatuaże od 16 roku życia, chociaż wtedy nie miał pojęcia, że ​​jego kolekcja powiększy się do tego stopnia. Jednym z tematów, który pozostał niezmienny dzięki jego kolekcjonowaniu, jest znaczenie tuszu – wszystkie jego tatuaże łączą się, aby opowiedzieć historię jego życia i dziedzictwa.

Dużo jego pracy wykonał Wielki Gus, który również jest jego bratem, więc my'ponownie zgaduję, że to znaczy, że nie'zbyt trudno dopasować się do sesji. Z drugiej strony, kiedy myślimy o okropnych rzeczach, które zrobili nam nasze rodzeństwo, Cisneros okazuje piekielne zaufanie. Cisneros ma tendencję do wykonywania większości swojej pracy przez przyjaciół lub przynajmniej osoby, które zostały polecone przez niektórych z jego przyjaciół, wiedząc, że artyści dają mu głębszy związek z jego sztuką.

Dowiedz się więcej o Cisneros i jego kolekcji z poniższego filmu.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Warga czaszki" Koszulka Burnout od Lethal Angel