Kultura

Kobieta wkłada 500 pijawek do pochwy!

Ssij na tym!

Ludzie stosowali coś, co teraz wydaje się być bardzo dziwnym lekarstwem na wiele różnych dolegliwości. Przed laty kokainę stosowano w leczeniu praktycznie każdej dolegliwości, opium w celu złagodzenia objawów przewlekłego bólu i pijawek w celu oczyszczenia organizmu z toksycznej krwi.

Niektóre z tych niejasnych zabiegów okazywały się wyrządzać znacznie więcej szkody niż pożytku, a czasami nawet prowadziły do ​​śmierci pacjenta.

Jednak jednym z tych dziwnych środków, które przetrwały wieki – w tym modą na wysysanie krwi w epoce wiktoriańskiej, jest pijawka i to, co jest znane jako pijawka.

Oto jeden fascynujący przykład ssania krwi z pochwy i pijawki w dzisiejszych czasach!

654-03906174 © Masterfile Royalty-Free Zgoda na rozpowszechnianie wizerunku: Nie Zgoda na korzystanie z wizerunku: Nie Martwi mnie choroba — licencjodawca Masterfile gwarantuje, że dla tego obrazu nie jest wymagana zgoda modela.

654-03906174 © Masterfile Royalty-Free Zgoda na rozpowszechnianie wizerunku: Nie Zgoda na własność: Nie Martwi mnie choroba — Masterfile'licencjodawca gwarantuje, że dla tego obrazu nie jest wymagana zgoda modela.

Zdjęcie przez MasterRelief

Ssij na tym!

Zdjęcie za pośrednictwem ujuayalog Ninie Evans, matce z Londynu w Anglii, powiedziano, że nie może już więcej mieć dzieci po zdiagnozowaniu u niej mięśniaków mnogich w macicy.Zdjęcie za pośrednictwem ujuayalog Lekarze zasugerowali, że Nina ma histerektomię, ale nie porzuciła nadziei i jako alternatywę zastosowała „terapię pijawkami”.Zdjęcie via ujuayalogNina skorzystała z pomocy terapeuty-pijawek i 500 pijawek! Poszła na tę terapię pijawkami przez osiem miesięcy.Zdjęcie za pośrednictwem ujuayalog Evans opisało jej pierwszą terapię jako podobną do rozmazu cytologicznego. Lekarz włożył standardowy wziernik do jej pochwy i wsunął do niej trzy pijawki. Następnie pijawki przyczepiły się do wnętrza jej szyjki macicy i zaczęły ssać.Zdjęcie za pośrednictwem ujuayalog Po około 30 minutach pierwszy zestaw nabrzmiałych krwią pijawek zaczął wypadać z jej pochwy. Evans mówi, że niektóre były teraz prawie 2 cale grubsze!Zdjęcie za pośrednictwem ujuayalogLekarze monitorowali, ile pijawek zostało włożonych i doszli do wniosku, że ta sama liczba wyszła z jej pochwy.Zdjęcie za pośrednictwem ujuayalog Nina nie tylko zaszła w ciążę, urodziła zdrowego chłopca i zniknęły wszystkie mięśniaki poza jednym.Zdjęcie viapixabayEvans powiedziała Metro, że wierzy, że terapia pijawkami pomogła jej zwiększyć produkcję mleka i przedłużyć jej orgazmy, czyniąc je jeszcze bardziej intensywnymi!

Nina Evans

Zdjęcie przez ujuayalog

Ninie Evans, matce z Londynu w Anglii powiedziano, że nie może już więcej mieć dzieci po zdiagnozowaniu u niej mięśniaków mnogich w macicy.