Kultura

Kat Von D oddaje hołd dziewczynie z czołgu

'Ikona lat 90. dostaje własną szminkę!

Ono'Nie jest tajemnicą, że Kat Von D uwielbia współpracować i składać hołd znanym buntownikom w historii. W rzeczywistości jej dwie poprzednie kolekcje ściśle współpracowały z Green Day's Billie Joe Armstrong, a także legenda dragu Divine. Cóż, na swoją ostatnią premierę płynnej szminki nie szukała dalej niż 'Ikona komiksu z lat 90., Tank Girl! To'prawdziwi miłośnicy piękna, to'Od tego czasu dowiedziałeś się czegoś o punkowym zabójcy, który rozświetlił współczesną brytyjską kulturę. Spójrz na poniższą galerię, aby dowiedzieć się czegoś o Tank Girl, a następnie daj nam znać, co myślisz o Von D's świeży odcień szminki.

tank_girl_by_ruizburgos-da6kdcs

Sprawdź Beauty Reveal!

Tank Girl to seria komiksów stworzona przez Jamiego Hewletta i Alana Martina. Akcja toczy się w postapokaliptycznej Australii i śledzi przygody punkowo-anarchistycznego bohatera.Tank Girl, zwana także Rebeccą Buck, jest towarzyską osobą odstającą i wszechobecną buntowniczką. Jest znana z tego, że jest rozwiązła seksualnie, brutalna, surowa i spontaniczna.Prawdziwa buntowniczka, tatuażystka i potentat kosmetyczny, Kat Von D, zainspirowała się kultową postacią, tworząc zupełnie nową szminkę w płynie.Przedstawiamy najnowszy odcień szminki Kat Von D w płynie: Tank Girl!Odcień to zielony khaki, niemal inspirowany moro, który oddaje hołd brytyjskiej kulturze punkowej.Pomimo tego, że jest stwierdzeniem, ten odcień jest zaskakująco wszechstronny i będzie wyglądał źle na każdym odcieniu skóry. Czy jesteś wystarczająco odważny, by nosić Tank Girl? Daj nam znać!

Poznaj dziewczynę z czołgu

Tank Girl to seria komiksów stworzona przez Jamiego Hewletta i Alana Martina. Akcja toczy się w postapokaliptycznej Australii i śledzi przygody punkowego anarchistycznego bohatera.