Kultura

Kanye West przeniesiony do łez przez „Runaway Tattoo” Fana

Kanye West przeniesiony do łez przez „Runaway Tattoo” Fana

Powiedzmy, że Kanye West nie okazuje żadnych emocji, ile tylko chcesz, ale raper był poruszony do łez podczas jednego ze swoich koncertów Saint Pablo w zeszłym tygodniu, kiedy zauważył, ze wszystkich rzeczy, tatuaż baleriny koncertowicza w tłumie.

Według George’a Condo, amerykańskiego malarza, który współpracował z Westem nad grafiką do jego piątego albumu studyjnego, My Beautiful Dark Twisted Fantasy z 2010 roku, raper ma słabość do baletnic, a kiedy żona Condo pokazała Westowi zdjęcie francuskiej tancerki Sylvii Guillem, powiedział, „Hej człowieku, chciałbym mieć wspaniały obraz baleriny.” Ta wymiana miała miejsce, gdy West i Condo słuchali utworu rapera „Runaway” z My Beautiful Dark Twisted Fantasy, „I jakoś [West] chwycił ten pomysł baletnicy” na jednym ze swoich pięciu okładek albumów, Condo wyjaśnił.

Przewińmy sześć lat do przodu do września 2016 roku, a Kanye West występuje na scenie w Miami podczas swojej trasy koncertowej Saint Pablo, kiedy widzi w tłumie fana z tatuażem przedstawiającym obraz baleriny Condo „Runaway”. Widok poruszył Zachód do łez i zaczął śpiewać serenady 22-letniej Krystal Aguirre, którą nazwał „Dziewczyną z uciekającym tatuażem”. W Internecie zaczęły pojawiać się filmy przedstawiające emocjonalny występ Westa, a MTV News usiadło z Aguirre, aby porozmawiać z nią o jej tatuażu „Uciekająca” baleriny, jej miłości do Kanye Westa i George’a Condo oraz energii w pokoju w noc pokazu w Miami.

Zapytany o jej tatuaż baleriny, Aguirre powiedział: „Dostałem go w kwietniu 2015 roku. Przez lata zapisywałem jego szkice. Wiedziałem, że chcę go wytatuować. My Beautiful Dark Twisted Fantasy to mój ulubiony album [West]. I zawsze kochałam pracę Condo – jest kreatywna, inna i szalona. Było to więc idealne połączenie dwóch artystów”. Według Aguirre, kiedy West dostrzegł jej tatuaż „Uciekający”, przestał śpiewać i zaczął mówić do niej i tłumu, „mówiąc o inspiracji, a on powiedział, że wywołałem łzy w jego oczach”. Oprócz tatuażu baleriny George Condo, Aguirre miała również na sobie koszulkę „Rest in Peace Donda”, w hołdzie dla zmarła matka Westa, co prawdopodobnie wpłynęło również na rapera.

Trasa koncertowa Kanye Westa po Saint Pablo zebrała sporo pochwał, w dużej mierze ze względu na wrażenia fanów, jakie tworzy – co z pływającą sceną i poczuciem, że każdy koncert to tylko jedna wielka impreza taneczna – a jeśli zapytasz Krystal Aguirre, my Założę się o dobre pieniądze, że się zgodzi.

tatuaż-baletnicy-uciekaj

Zobacz więcej wzorów tatuaży (wszystkie lepsze niż powyższe) tutaj:

Tatuaże dla kobiet