Kultura

Już nigdy nie będziesz musiał niczego „polubić” na Facebooku

Nie oczekuje się już, że polubisz cokolwiek na Facebook. Mark Zuckerberg'Duma i radość pozwalają teraz użytkownikom ujawnić swój gniew, miłość lub szok bez polubienia lub komentowania posta. Jeśli więc Twój kanał wiadomości zawiera byłego rówieśnika z liceum wspierającego Donalda Trumpa (lub Hillary Clinton, Teda Cruza lub kogokolwiek innego't jak), możesz po prostu kliknąć "Ha ha." Lub wybierz jedną z pięciu innych reakcji: polubienie, miłość, wow, smutek lub złość.

Nowa funkcja otwiera zupełnie nową sferę osądu. Zachęca ludzi do dbania o swoją reakcję na post, do zaangażowania się w niego. Marki i organizacje będą teraz wykorzystywać reakcje, aby odpowiednio dostosować swoją strategię w mediach społecznościowych. W komunikat prasowy, menedżer produktu Sammi Krug powiedział, "Postrzegamy to jako okazję dla firm i wydawców, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób ludzie reagują na ich treści na Facebooku."

Reactions to słodki dodatek do społeczności tatuaży. Nie wystarczy po prostu jak a tatuaż kręgosłupa. Jeden jest zachwycony tatuażem kręgosłupa, jeden KOCHA tatuaż kręgosłupa. Możesz wreszcie pokazać artystom i kolekcjonerom, że ich praca jest warta czegoś więcej niż przeciętne Like. Oczywiście, jeśli nie'Jeśli ci się to podoba, też możesz to wyrazić.

Pojawią się słabe reakcje na tatuaże, że's nieuniknione. Do tatuatorów i użytkowników po stronie przyjmującej: Czy widzisz szklankę do połowy pustą lub do połowy pełną? Radzimy odbierać głosy konstruktywnie. To nie'to koniecznie znaczy ciebie'jest zły w rzemiośle, może to's ogólny projekt, który zniechęcił ludzi. Świat'najlepsi tatuażyści wciąż dążą do doskonalenia swoich umiejętności; wykorzystaj Reakcje, aby usprawnić swoją pracę. I czy ty… to'co skłoniło Cię do tatuowania?.

Pamiętaj, że podobnie jak Facebook używał Twoich ulubionych treści do filtrowania tego, co robisz i czego nie widzisz, platforma będzie teraz używać Reakcji, aby zrobić to samo. Krug powiedział, "Mamy nadzieję dowiedzieć się, w jaki sposób różne reakcje powinny być różnie ważone przez kanał informacyjny, aby lepiej pokazać wszystkim historie, które najbardziej chcą zobaczyć." W ten sposób możesz widzieć mniej tego, co uważasz za smutne, a więcej tego, co uważasz za zabawne – bądź ostrożny, zbyt wiele jednej rzeczy nigdy nie jest dobre. Każdy kanał informacyjny potrzebuje tu i tam irytującego posta.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "cios mi, to's Moje urodziny" Racerback od Cartel Ink