Kultura

Johnny Depp wprowadza szokującą zmianę w tatuażach inspirowanych Amber Heard

Jeśli my'powiedziałem ci raz'mówiłem ci milion razy – zdobywając kogoś znaczącego'Wytatuowane imię jest bardzo trudną propozycją. my nie'Nie chcę nawet nazwać tego przekleństwem, ale z pewnością wydaje się, że najczęściej tatuaże z imieniem kończą się bardzo bolesną operacją laserową lub bardzo kosztownym tatuażem maskującym. W weekend Johnny Depp pokazał, że chociaż pozostał mamą z prasą o swoim trwającym rozwodzie z Amber Heard, zamierzał pozwolić swoim tatuażom mówić; w publicznym wystąpieniu para tatuaży poświęconych Heard została wyraźnie zmieniona przez artystę tatuażu, zgodnie z Tygodnik amerykański. 

Porównanie ręki Deppa wtedy i teraz. Źródło: Matt Crossick/PA/Photos/ABACAPress; Patriot Pics/FameFlynet Pictures

Porównanie Depp's ręka wtedy i teraz. Źródło: Matt Crossick/PA/Photos/ABACAPress; Zdjęcia Patriot / Zdjęcia FameFlynet

Knykcie na Depp'prawa ręka używana do czytania "Szczupły," pseudonim dla jego wkrótce byłej żony Heard. Ale kiedy pojawił się w Bethlehem, Penn., ze swoim zespołem Hollywood Vampires, jego ręka już nie mówiła "Szczupły," ale zamiast tego powiedział "Szumowiny." Chociaż nie ma't wiele opcji zmiany tatuażu kostek, takich jak Depp's, jego dobór słów czyni całkowicie jasnym, że to małżeństwo nie jest'Niedługo się pogodzi. Depp miał również duży portret w stylu pin-up przedstawiający Hearda na prawym ramieniu, który według doniesień został całkowicie zaciemniony, zgodnie z Huffington Post. 

Teraz, jeśli ktoś powinien już nauczyć się trudnej lekcji o zdobywaniu kochanka's nazwa tatuaż to's Depp. Aktor słynął z transparentu czytającego "Winona na zawsze" atramentem na jego ramieniu, gdy spotykał się z Winoną Ryder. Związek poszedł na południe, a Depp został z tatuażem, który desperacko potrzebował zmiany. Dzięki odrobinie magii dzięki laserowi i tatuatorowi utwór został zmieniony na przeczytany "Wino na zawsze." Chociaż Depp miał wtedy poczucie humoru, wydaje się, że teraz jest znacznie bardziej zgorzkniały. Zmiana tatuażu golonka do przeczytania "Szumowiny" mówi tomy o Depp'postawa podczas niechlujnego rozwodu.

czaszka kieliszek

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Skazana czaszka" Kieliszek