Kultura

John Cena „nigdy” nie dostanie tatuaży z powodu swojej mamy

15-krotny mistrz świata WWE Jan Cena pojawia się w Tinie Fey i Amy Poehler'zabawny nowy film Siostry jako mocno wytatuowany diler narkotyków. Cena podana Strona szósta, "W prawdziwym życiu nigdy bym tego nie zrobił”. Gdyby to zrobił, matka mogłaby go wyrzec….

Cena powiedział, że nie'nie ma tatuaży na ciele, ponieważ "Moja mama by mnie zabiła, gdybym zrobił coś takiego." Zapomnij o odgrywaniu dilera narkotyków. Isn't to niesamowite, że bez względu na wiek mama ma ostatnie słowo? Znamy kilka matek, które chcą, żeby ich dzieci zostały wytatuowane.

Być może innym powodem, dla którego nie chce się wytatuować w prawdziwym życiu, jest jego status w WWE – liga jest niezwykle surowa w kwestii tatuowania zapaśników po tym, jak ich tożsamość stanie się "Marka."

Chłopak mamusi ma dość duże i niezbyt dobrze zrobione tatuaże w Siostrach, w tym tatuaże na twarzy i płomienie wystrzeliwujące na jego przedramieniu. Cena'postacie mają nawet atrament na kostkach.

Zapaśnik WWE niedawno przeszedł na srebrny ekran. Przed Siostrami zagrał w Amy Schumer's Wrak pociągu jako jej chłopak. Teraz krążą pogłoski, że ma rolę w Daddy's Home, najnowsza komedia Marka Wahlberga i Willa Ferrella, w której obaj walczą o to, by być głównym ojcem tych samych dzieci. Jak się okazuje, dzieciaki należą do Cena.

Niezależnie od ceny'przez krótki czas antenowy w tych zabawnych filmach 38-latek udowodnił, że jest naprawdę utalentowanym aktorem.

Sprawdź wytatuowaną Cenę (2:00) w zwiastunie Sióstr poniżej, teraz w kinach.

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Wszystko jest do bani" Czapka Killstar