Kultura

Inked Exclusive: rozmowa z Fioną Silver

Piosenkarka z Nowego Jorku dała nam znać o swoim nowym albumie

Zatrzymaj wszystko, co ty'robisz teraz, bo to jest ważne. Niedługo przedstawimy Wam kolejnego wielkiego artystę, który wyląduje na scenie muzycznej i wymagamy Waszej pełnej uwagi.

Poznaj Fionę Silver, rozwijającą się piosenkarkę i autorkę piosenek, która niedawno miała premierę swojego debiutanckiego albumu zatytułowanego Little Thunder. Gratulacje've wylądowaliśmy na naszym ekskluzywnym wywiadzie z uduchowioną piosenkarką. Rzuć okiem na życie artysty, który już zwrócił uwagę głównych sieci medialnych, takich jak NPR, Paste i Curve Magazine, i dowiedz się, co naprawdę przyczyniło się do stworzenia eklektycznego dźwięku, który tworzy Silver. I miej oczy i uszy otwarte na nadchodzące daty tras koncertowych i przygotuj się na obserwowanie, jak ta wschodząca gwiazda jasno płonie w wielkim stylu. Bez dalszych pożegnań, to'czas na przejażdżkę z nowojorskim artystą i odkrycie, jak Silver'Skończyło się na wszystkich?'s' usta w tych dniach.

Zdjęcie przez Instagram</p

Zdjęcie przez Instagram

Zdjęcie przez Instagram

Sprawdź wywiad

<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram

Jak dostałeś się do muzyki??

Zdjęcie przez Instagram

To zabawne, to pytanie, które często się pojawia i zawsze myślę, że muzyka we mnie weszła. Po prostu zawsze tam był. Kiedy byłem dzieckiem, uwielbiałem wymyślać piosenki w mojej głowie i po prostu nigdy nie przestałem tego robić. Miałem starszego brata, który grał na gitarze i jak wiele rodzeństwa, całkowicie go podziwiałem i uważałem, że jest taki fajny. Ponieważ grał na gitarze, chciałem grać na gitarze – więc w ten sposób wszedłem w aspekt gry.