Kultura

Inked dla sprawy: Daniela Siggia

Jak masz na imię?

Daniela Siggia

Jaka jest twoja praca?

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu www.TextileWasteDiversion.com

Jakie przyczyny społeczne są dla Ciebie najważniejsze?

Mam kilka — od eliminacji ubóstwa, ekonomii zasobów, redukcji odpadów, zniesienia prohibicji oraz relacji z policją i obywatelami.

Jaką organizację charytatywną wspierasz – i jak?

ten Kanadyjska Fundacja Wspierania Społeczności. Zacząłem z nimi, zasiadając w radzie nadzorczej, ale potem zdecydowałem się podjąć pracę w firmie recyklingowej, której używają do zbierania funduszy na recykling tekstyliów, i poświęcić większość mojej kariery na rozwijanie sposobów, w jakie mogą zbierać fundusze poprzez recykling tekstyliów. Niedawno stałam na czele ekspansji, która zapewnia wielorodzinnym nieruchomościom mieszkaniowym bezpłatną usługę recyklingu z korzyścią dla CCSF. Dużo też zrobiłem w branży, aby podnieść standardy działania.

Dlaczego masz pasję do tego w szczególności, czy istnieje osobista więź??

CCSF oferuje wsparcie Kanadyjczykom, którym grozi przebicie się przez szczeliny. Fundusze, które zbierają poprzez recykling, są rozdzielane w całej prowincji na organizacje charytatywne już zainwestowane w lokalne społeczności, wykonujące wspaniałą pracę, takie jak kuchnie zupy, schroniska, hospicja itp. Chociaż istnieje wiele organizacji charytatywnych, które wykorzystują recykling tekstyliów do zbierania funduszy, większość zbiera fundusze na badania nad chorobami itp. CCSF jest jedyną organizacją w sektorze recyklingu tekstyliów, o której wiem, że faktycznie pomaga wyżywić i ubrać Ontario's w potrzebie.

Czy jest jakiś szczególny sposób, w jaki chciałbyś zachęcić czytelników do zaangażowania??

Poddawaj recyklingowi swoje odpady tekstylne! Dla czytelników, którzy są właścicielami lub zarządzają nieruchomościami lub firmami, najlepszym sposobem, w jaki możesz pomóc, jest hosting kosza na używaną odzież CCSF, z którego mogą korzystać mieszkańcy okolicy.

Jak byś zdefiniował odpowiedzialność społeczną??

Robić, co możesz i kiedy możesz, aby zaspokoić potrzeby swojej społeczności. Może to być tak proste, jak wizyta u starszego sąsiada lub pomoc we wspieraniu lokalnych organizacji charytatywnych lub oddolnych inicjatyw, które wypełniają luki w Twojej społeczności.

Czy masz jakieś tatuaże związane z twoją pracą socjalną??

Mam jeden tatuaż na lewym ramieniu. Straciłem pracę iw tym momencie zdecydowałem, że poświęcę swoje życie służbie publicznej. Tej nocy śniło mi się, że mam tatuaż i że tatuażysta za darmo stylizował projekt. Następnego ranka zadzwoniła moja przyjaciółka, mówiąc, że pod wpływem impulsu idzie do salonu tatuażu i zapytała, czy dotrzymam jej towarzystwa. Myślałem, że to dziwna synchroniczność, więc się zgodziłem. Kiedy tam dotarłem, facet za ladą wyglądał zupełnie jak osoba z mojego snu. Nie byłem'Miałem zamiar zrobić sobie tatuaż, ale przejrzałem katalogi – i tak nie znalazłem niczego, czego bym chciał. Spojrzał na mnie i powiedział, że nagle znalazł natchnienie i czy miałbym coś przeciwko, gdyby coś dla mnie naszkicował – bez presji, żeby to zdobyć. To było tak bardzo podobne do mojego snu, że ledwo spojrzałam na szkic, zanim pozwoliłam mu go wytatuować na sobie – czułam się, jakby to było prawo przejścia. To było w Stigmaty w Hamilton, Ontario.