Kultura

INKED CELEBS: Kylie Jenner i Sofia Richie Rock Itty-Bitty Tats

Małe tatuaże przejmują kontrolę!

Wraz z rosnącą popularnością delikatnych, miniaturowych tatuaży m.in Dr Woo oraz JonBoy, nic dziwnego, że celebryci, którzy są dość nowi w grze o tatuaże, a mianowicie modelki, które być może mają mniejszą swobodę w wyborze wzorów tatuaży i lokalizacji, wybierają cienkie tatuaże, które są znaczące, ale delikatne i, co ważniejsze, łatwe do ukrycia. Na przykład Kylie Jenner i Sofia Richie niedawno zadebiutowały świeżym atramentem tego rodzaju, a obie dziewczyny zdecydowały się na małe początkowe tatuaże na kostkach, dedykowane ukochanej osobie.

Kliknij poniższy pokaz slajdów, aby przeczytać więcej o tych uroczych damach' tats.

Kylie Jenner eksperymentuje z drobnymi tatuażami, odkąd w 2015 roku zrobiła sobie miniaturowy tatuaż na ramieniu, a kiedy ekspert mediów społecznościowych i królowa Lip Kit wystąpili w sylwestra w zeszłym roku, było to z maleńkim tatuażem „t” na wnętrze jej lewej kostki. Jenner nie ujawniła jeszcze znaczenia jej tatuażu na kostce, ale ogólny konsensus jest taki, że ten kawałek jest hołdem dla chłopaka modelki, Tygi. W 2015 roku Tyga dostał imię Kylie na bicepsie i prawdopodobnie model otrzymał to małe „t”, aby zwrócić gest.kylie-jenner-t-tatuaż-tatuaż1kylie-jenner-tatuaż-kostkaOprócz małego tatuażu z czerwonym sercem, który był jej pierwszym dziełem, i tego nowego tatuażu „t” dla Tygi, Kylie ma co najmniej cztery inne tatuaże: fonetyczną pisownię słowa „psychika” na biodrze, tatuaż „Mary Jo” z imieniem jej babci na bicepsie, małe, faliste „M” na małym palcu i tatuaż, którego jeszcze nie ujawniła publicznie, słowo „przed” dodało jej „zdrowej psychice” biodrówki. Nie ma wątpliwości, że Kylie Jenner staje się coraz bardziej komfortowa w pozyskiwaniu tuszu, a modelka ma prawie gwarancję, że wkrótce doda więcej tatuaży do swojej kolekcji, mimo że Kim Kardashian ostrzegała przed tym swoje młodsze siostry.jonboy-kylie-jennerInną młodą modelką szybko i nieoczekiwanie podnoszącą swój status w grze o tatuażu jest Sofia Richie, najmłodsza córka legendy muzyki Lionela Richie i dumna właścicielka co najmniej sześciu tatuaży, najnowszym jest projekt bardzo podobny do Kylie Jenner. Pierwsze tatuaże Sofii Richie zostały wykonane przez nowojorskiego tatuażystę JonBoya i zawierały mały krzyżyk na palcu i „13:4” na karku, nawiązując do fragmentu Biblii 1 Koryntian 13:4, lepiej znany z fragmentu: „Miłość jest cierpliwa, miłość jest życzliwa. Nie zazdrości, nie chełpi się, nie jest dumny”.sofia-richie-szyja-tatuażInne tatuaże Sofii Richie, wszystkie zrobione po tym, jak modelka skończyła 18 lat w sierpniu 2016 r., obejmują tatuaż „MBR” na kciuku dla jej brata, Milesa Brockmana Richiego, słowo „jasność” z boku szyi i jej nazwisko „ Richie” za jej uchem. Najnowszy tatuaż Richiego, podobny do tatuażu Kylie Jenner, to miniaturowa litera „L” wypisana tuszem z tyłu jej prawej kostki. Modelka Snapchat zrobiła tatuaż na kostce po jego ukończeniu, pisząc „ionel” po scenariuszu „L”, potwierdzając, że atrament jest hołdem dla jej ojca, ikony muzyki Lionela Richiego.Kylie Jenner i Sofia Richie zostały zauważone w przeszłości razem i działają w podobnych kręgach towarzyskich, obie należą do bardzo bogatych i śmiesznie sławnych rodzin i wszystkich innych, ale nie ma jeszcze słowa, czy dziewczyny planowały mecz początkowe tatuaże. Co wszyscy myślicie?

Kylie Jenner eksperymentuje z drobnymi tatuażami, odkąd w 2015 roku zrobiła sobie miniaturowy tatuaż na ramieniu, a kiedy ekspert mediów społecznościowych i królowa Lip Kit wystąpili w sylwestra w zeszłym roku, było to z maleńkim tatuażem „t” na wnętrze jej lewej kostki. Jenner nie ujawniła jeszcze znaczenia jej tatuażu na kostce, ale ogólny konsensus jest taki, że ten kawałek jest hołdem dla chłopaka modelki, Tygi. Powrót w 2015 roku, Tyga dostał imię Kylie na bicepsie i prawdopodobnie model otrzymał to małe „t”, aby zwrócić gest.