Kultura

Ile lat ma twój tatuaż?

Jeśli jesteś podobny do mnie, spędziłeś ostatnie 24 godziny na graniu JakOld.net. Witryna internetowa firmy Microsoft analizuje przesłane zdjęcia, aby określić wiek i płeć osób na zdjęciach. Spędziłem godziny krzycząc do mojego komputera, ponieważ strona mówi mi, że za każdym razem mam co najmniej 60 lat, to zła wiadomość dla dziecka z 1980 roku's. Kiedy byłem't zajęty krytykowaniem strony i przygotowywaniem się do zaplanowania liftingu, zacząłem się zastanawiać, jak strona zareaguje na tatuaże portretowe. Czy w ogóle rozpoznałby je jako twarze? A jeśli mógłby to zrobić, jak dokładne byłoby określenie wieku przedmiotów każdego tatuażu? W galerii poniżej zobaczysz wyniki naszego eksperymentu.

Ta rozmarzona i młodzieńcza twarz wytatuowana przez Yomico Moreno wydaje się być najdokładniejszym z szacunków dotyczących wieku witryny.Wiemy, że Walter White przeszedł przez jakieś gówno, a Anam Q wykonał świetną robotę pokazując to na tym portrecie, ale 78? Żaden kucharz metamfetaminy nie żyje, by być tak starym.Khan wykonał niesamowicie realistyczny portret Matki Teresy. Niestety robot myśli, że była 90-letnim mężczyzną.Żałujemy, że Heath Ledger (wytatuowany tutaj przez Randy Engelharda jako Joker) był w stanie osiągnąć ten dojrzały wiek.Dostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieJeśli wierzyć ile lat Mike Tyson nadal będzie złym mamma jamma w wieku 76 lat. (Tatuaż autorstwa Nikko Hurtado)Uwielbiamy to, że How Old mógł nadać wiek temu eleganckiemu dżentelmenowi wytatuowanemu przez Myke Chambers.Tutaj myśleliśmy, że Megan Jean Morris wytatuowała portret przedstawiający dzieci. Możemy mieć tylko nadzieję, że w wieku 37 lat będziemy wyglądać o połowę tak dobrze.Coś nam mówi, że Wielki Gus nie myślał, że robi portret 8-latka, kiedy robił ten tatuaż.Robert Pho przybił go, gdy wytatuował ten portret Alberta Einsteina i wygląda na to, że „Ile lat też nie było tak daleko”.Sześćdziesiąt sześć wydaje się być chybione na tym portrecie Alexa Noira.Kapitan Jack byłby całkiem imponującym piratem, gdyby dożył tego sędziwego wieku. (Tatuaż autorstwa Sarah Miller)Domyślamy się, że wiek został określony wyłącznie na podstawie stylu okularów. (Tatuaż Steve'a Wiebe)Myślimy, że How Old podrywał tutaj Winstona Churchilla... nie ma mowy, żeby wyglądał tak młodo na tym tatuażu Cecila Portera.Dostępne na INKEDSHOP.COM: UnisexZniżka w sklepie z tuszem

Ta rozmarzona i młodzieńcza twarz wytatuowana przez Yomico Moreno wydaje się być najdokładniejsza z tej strony'szacunków wieku.