Kultura

Galeria sztuki Sailor Jerry zadebiutuje na SXSW

"Moja praca mówi sama za siebie," była jedną z najdokładniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek powiedział Norman Collins. Człowiek lepiej znany jako Marynarz Jerry włożył wszystko w swoją pracę, ostatecznie łącząc amerykańską i tradycyjne japońskie metody tatuowania w swój własny, charakterystyczny styl. Sailor Jerry ., która przeszła do historii tatuażu jako jedna z najbardziej kultowych i innowacyjnych tatuatorów w historii, Sailor Jerry'Jego praca naprawdę mówiła sama za siebie. Teraz, 42 lata po jego śmierci, największa kolekcja Sailor Jerry'Oryginalna lampa błyskowa zostanie po raz pierwszy pokazana publicznie na amerykańskiej ziemi. 

Od czwartku 19 marca do soboty 21 marca galeria Sailor Jerry będzie prezentowana w tym roku's Południe przez południowy zachód (SXSW). Czy to's film, muzyka lub interaktywne występy i wystawy sztuki, ten kultowy dziesięciodniowy cykl festiwalowy znany jest z prezentacji jednych z najgorętszych i najbardziej innowacyjnych artystycznych rynków tamtych czasów, dzięki czemu jest idealną platformą do debiutu tej przełomowej galerii.

Ten krótki trzydniowy pokaz pokaże kultowe fragmenty błysku Sailor Jerry, oryginalne dzieła sztuki i szkice, jak nigdy dotąd, więc koniecznie zatrzymaj się, aby zobaczyć tę niesamowitą serię od ojca chrzestnego współczesnego tatuażu! Aby zobaczyć podgląd galerii, sprawdź poniższe obrazy, a jeśli możesz't zejść do Austin, upewnij się, że śledzisz #SJGallery na Instagram podczas SXSW, aby uzyskać transmisję na żywo z programu.

Galeria Sailor Jerry odbędzie się pod adresem 908 E. 5th Street, #106, Austin, TX 78702 od czwartku 19 marca do soboty 21 marca. Galeria będzie otwarta codziennie od 12:00 do 18:00. 

-1WydrukowaćWydrukowaćWydrukowaćWydrukowaćWydrukowaćDostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieZniżka w sklepie z tuszem