Kultura

Fenomenalny odręczny

Dziś'czaszka dnia to ten niesamowity kawałek autorstwa Carl Grace. Grace jest bardzo rozpoznawalnym i szanowanym czarno-szarym tatuażystą, najlepiej znanym ze swojego swobodnego realizmu niestandardowego.

Jako artystka, która tak ciężko pracuje odręcznie, Grace jest świetna w renderowaniu organicznych dzieł, które pięknie płyną z każdym klientem'typ ciała. Podczas gdy wiele tatuaży czasami wydaje się płaski lub "utknąć" do skóry, Grace's praca zawsze uzupełnia całe ciało i dlatego bardziej przypomina prawdziwą i naturalną część skóry.

Kochamy jak dzisiaj'Sztylet do czaszki wykorzystuje delikatne, przypominające dym wzory, aby stworzyć wrażenie, że zegar i czaszka faktycznie wyłaniają się z wnętrza skóry. Ten ogólny przepływ pięknie podąża za muskulaturą klienta's ramię, gdy przechodzi w mechanizm zegarowy, przejście, które jest następnie powtarzane, gdy ten sam zegar przechodzi w czaszkę.

Uwielbiamy podświetlenie, które zostało użyte do rozjaśnienia wewnętrznego działania zegara'dłonie, a także bardziej subtelne pasemka wokół czaszki'twarz. Głębokie, puste wgłębienia czaszki nagle wydają się bardziej realne dzięki tym dodatkom, dzięki czemu odtwarzają naśladowany efekt obrazu faktycznie wyłaniającego się z klienta's skóra.

Aby uzyskać więcej niesamowitych kawałków czaszki, sprawdź niektóre z naszych ulubionych wszech czasów tutaj.

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Skazana czaszka" Kieliszek