Kultura

Entuzjasta Body Mod chce wyglądać jak seksowna elfka

I jest nie do poznania

Wygląda na to, że dzięki współczesności i mediom społecznościowym ludzie mają ochotę zmienić swój wygląd bardziej niż kiedykolwiek. Kiedy operacje nosa i piersi są tak passé, a więc lata 90., ekstremalna chirurgia plastyczna w połączeniu z modyfikacją ciała wciąż nadchodzi. Wygląd podobny do obcych i pozbawiony płci wygląd są bardzo poszukiwane.

Kolejny entuzjasta modów ciała jest na radarze mediów społecznościowych, aby uzyskać ekstremalne przejścia. Poznaj samozwańczego „modela chirurgii plastycznej” Luisa Padrona, który wydał ponad 60 000 dolarów na operacje plastyczne, ale nie'nie zakładam, że on's zrobione?.

Argentyński sobowtór elfa zmienił się przez lata, ale wciąż ma przed sobą długą drogę. Od operacji linii włosów po zmianę koloru oczu, Padron dopiero się zaczyna.

elfBIG

Obraz przez @luispadron.elf

I jest nie do poznania

Zdjęcie za pośrednictwem Barcroft MediaW wywiadzie powiedział, że chce wyrazić, jak się czuje w środku, jak postać fantasy, ponieważ tak bardzo zafascynował się światem fantasy. „Jako dziecko uwielbiałem filmy fantasy, także książki fantasy, takie jak Harry Potter czy Władca Pierścieni, a także kreskówki, gry wideo, tego typu rzeczy,Image via @luispadron.elf Padron wspomniał, że jako dziecko był prześladowany, ponieważ ubierał się inaczej i często zmieniał kolor włosów.Image via @luispadron.elf Kiedy Padron był dzieckiem, zmienił już swój wygląd, zmieniając kolor włosów, a ostatecznie fryzurę, która stała się bardzo emo. „Urodziłem się z naturalnie dużym czołem” – powiedział Padron na swoim Instagramie. „Nawet jeśli nie łysieję, zawsze czułem się z tym nieswojo. Przez większość życia używałem długich emo jak frędzli, aby to ukryć, ale zdecydowałem, że potrzebuję poprawki, aby uzyskać wygląd elfa, o którym zawsze marzyłem.Obraz za pośrednictwem luispadron.elf26-latek uciekł do fantastycznego świata i uważa się za elfa podobnego do kosmitów. „Kiedy byłem nastolatkiem, znalazłem te stworzenia zwane Plejadanami,„Mam w sumie około 40 zabiegów – niektóre z nich są naprawdę duże, a niektóre naprawdę małe,Image via @luispadron.elfPadron niedawno udał się do Korei Południowej, aby wykonać operację szczęki w linii v. „Muszą pociąć kość na cztery części, następnie usunęli mały kawałek z kości, sklejają je 10 gwoździami tytanowymi, które mam teraz, a potem robią to naprawdę ostre jak diament,Obraz za pośrednictwem @luispadron.elf Jak podał Mirror UK,Image via @luispadron.elfPadron wykonał całkiem sporo zabiegów kosmetycznych, w tym sześć operacji zmiany koloru oczu, dwie operacje nosa, wiele wypełniaczy i zmianę kształtu uszu, aby wyglądały bardziej jak elf.Zdjęcie za pośrednictwem @luispadron.elf Jak donosi Mirror UK, Padron powiedział Barcroft TV: „W przyszłości chcę wykonać więcej operacji, na przykład redukcję jabłka Adama, kształt kociego oka, a następnie zmianę koloru oka za pomocą implantów wewnątrzgałkowych, a następnie może trochę więcej wypełniaczy, kolejna praca nosa, a także chcę dodać kły do ​​zębów.

Zaczynając młodo –

Obraz za pośrednictwem Barcroft Media

W wywiadzie powiedział, że chce wyrazić, jak czuje się w środku, jak postać z fantasy, ponieważ tak bardzo zafascynował się światem fantasy.

„Jako dziecko uwielbiałem filmy fantasy, także książki fantasy, takie jak Harry Potter czy Władca Pierścieni, a także kreskówki, gry wideo, tego typu rzeczy," Padron powiedział, Mirror UK donosił. "Byłem naprawdę nieśmiałym dzieckiem, lubiłem się bawić, rysować i widzieć rzeczy inne, bardziej uwydatnione i bardziej kolorowe”.