Kultura

Ekskluzywna premiera „Sztuka tuszu: biomechaniczna”

Kolec's Nowy pokaz tatuażu można zobaczyć tutaj jako pierwszy

Wczołgaj się do umysłu Paula Bootha w tym ośmiominutowym spojrzeniu za biomechaniczne tatuaże. Tak, biomech, ta mroczna i przerażająca sztuka, którą tak bardzo kochamy. Mówiąc o powodowaniu mrowienia kręgosłupa w tym filmie, odwiedzisz Booth's Last Rites i zobacz, jak Marco Velasquez i Jecc Croci poślubiają człowieka z maszyną.

Inked współpracował ze Spike’iem nad czcigodnym konkursowym programem tatuażu Ink Master i z dumą prezentujemy więcej treści dotyczących tatuażu z kanału, który najlepiej przemawia do naszej społeczności. Ono'jest dobre dla nas wszystkich, gdy za wytatuowanym telewizorem stoją właściwi ludzie. Tutaj's misja Sztuka tuszu: "W ciągu ostatnich kilku lat popularność tatuaży eksplodowała na całym świecie. Wyruszamy do odkrywania różnych indywidualnych stylów tatuowania, co czyni je wyjątkowymi i kunsztu, jaki jest potrzebny do ich wykonania. W każdym odcinku zajmiemy się innym stylem tatuowania, poznamy najlepszych artystów w każdym stylu i dowiemy się wszystkiego o tym konkretnym gatunku od ludzi, którzy są u szczytu swoich możliwości."

Na następnej stronie poznasz ekskluzywne wczesne wydanie odcinka z tatuażem biomechanicznym w całości.

Zrzut ekranu 2017-05-08 o godzinie 4.56.53

Wejdź do Mrocznego Karnawału

Zobacz więcej odcinków tutaj.

Zobacz więcej od "Sztuka atramentu" Seria

Zegarek więcej odcinków tutaj.

Kolec's "Sztuka atramentu: biomechaniczna"

Są mroczne i przerażające, ale jednocześnie ciepłe i zachęcające. Biomechaniczne tatuaże ożywiają ludzką postać, a artyści Paul Booth, Marco Velasquez i Jecc Croci zademonstrują, jak.