Kultura

Dziadek z heavy metalu robi tatuaż z tonący basen i tańczy z nimi

John Hetlinger nie jest typem człowieka, którego można by się spodziewać po byciu liderem heavy metalowego zespołu. Ale oto skromny 82-latek był na festiwalowej scenie krzycząc wraz z weteranami hard rocka Drowning Pool za nim. Ono'to widok, który naprawdę trzeba zobaczyć, aby uwierzyć.

Hetlinger zwrócił uwagę zespołu po występie w Ameryce's Mam talent. Po zachwyceniu Simona Cowella i reszty panelu, nad którym pracował nad projektem naprawy Teleskopu Hubble’a, Hetlinger absolutnie ich zdmuchnął. jego wybór piosenek i wykonanie. Gdy cała Ameryka machała głowami wraz z naprawdę niesamowitym słowem seniorów, dotarło do chłopaków z zespołu. Od razu wiedzieli, że chcą wyjść na scenę z Hetlingerem.

Gotowy na pokaz

W swojej karierze Drowning Pool wykonali wyjątkową pracę dla weteranów wojskowych, którzy przez 11 lat współpracowali z USO. Biorąc pod uwagę, że Hetlinger był również pilotem marynarki wojennej, gwiazdy naprawdę dążyły do ​​współpracy.

"Ono'To był dla nas zaszczyt grać dla naszego wojska przy każdej okazji'miałem," perkusista Mike Luce powiedział przed występem Chicago Open Air. "W rzadkich przypadkach na scenie dołączali do nas żołnierze, ale jedno's na pewno—my'nigdy nie dzieliłem sceny z 82-letnim weteranem marynarki wojennej/menedżerem lotnictwa i kosmonautyki 'Ciała'. Ono'Będzie szalony rzucając się z nim!"

Hetlinger ma na sobie metalową twarz.

Hetlinger'ma swoją metalową twarz?.

Hetlinger nie tylko wyszedł na scenę z zespołem i zburzył dom na festiwalu Chicago Open Air, ale także dostał na tę okazję atrament. Tatuażysta Zakurzony Chamblin z Ohio's Studio 4:13 Tattoo miało szczęście wytatuować logo Basenu na ramieniu Hetlingera. Czerwony DP wydaje się być seniorem's pierwszy tatuaż i uważamy, że wygląda cholernie dobrze.

Hetlinger u boku tatuażysty Dusty Chamblin

Hetlinger u boku tatuażysty Dusty Chamblin

Ono's niesamowite widzieć kogoś takiego jak Hetlinger, po prostu wyjść i dobrze się bawić, niezależnie od tego, co ludzie myślą. przywdziewać'Niech coś tak głupiego jak wiek powstrzyma cię przed śpiewaniem z ulubionym zespołem metalowym lub wyjściem na miasto i zrobieniem sobie świetnego tatuażu. Czapki z głów, John Hetlinger.

czaszka kieliszek

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Skazana czaszka" Kieliszek