Kultura

Drobne cięcie zamienia twarz mężczyzny w żywy koszmar!

Ludzie zatrzymywali się i gapili!

Keith Crowell nigdy nie przypuszczał, że ta normalna wycieczka do salonu fryzjerskiego na regularne strzyżenie i sprzątanie w końcu zmieni jego świat w żywy koszmar.!

Keith usadowił się na krześle fryzjerskim i porozmawiał z obcinaczem włosów, gdy zajął się swoimi sprawami. Podczas strzyżenia fryzjer przypadkowo naciął skórę Crowella po obu stronach jego twarzy.

Takie rzeczy się zdarzają, a Crowell nie myśląc o drobnych cięciach opuścił sklep, aby kontynuować swój dzień i życie.

Niestety sprawy nie potoczyły się tak niewinnie. W rzeczywistości Cromwell miał wyruszyć w przerażającą podróż!

19396801_10154481759887027_2850944917504511370_n

 Zdjęcie przez facebook

Wprowadź jednego człowieka's Koszmar!

Zdjęcie za pośrednictwem gofundme Te małe skaleczenia na twarzy Crowella nigdy nie zagoiły się prawidłowo, a zamiast tego musiał radzić sobie ze zmieniającym życie stanem, który spowodował, że rany urosły w coś, co wyglądało jak dosłownie kilogramy zmasakrowanej tkanki bliznowatej. Pomimo dwóch operacji mających na celu usunięcie tkanki, mięsiste masy tylko odrosły większe i bardziej agresywne.Zdjęcie za pośrednictwem wbrcCrowell w końcu zdiagnozowano bliznowce. Te łagodne narośla, które mogą pojawić się w dowolnym miejscu na ciele i chociaż stanowią niewielkie zagrożenie dla zdrowia, są nieestetyczne i mogą utrudniać niektóre zmysły, jeśli znajdują się na głowie. Jednak przypadek Crowella był niezwykle poważny!Zdjęcie za pośrednictwem wbrcCrowell cierpiał przez prawie 13 lat, nie mogąc uzyskać ubezpieczenia na opłacenie procedur, twierdząc, że jego stan jest raczej kwestią kosmetyczną niż zdrowotną. Crowell debatował nad tą decyzją, twierdząc, że jego stan uniemożliwia mu słuch i przełykanie. Stwierdził: „Czuję, że to nie jest kosmetyk. To jest moje źródło utrzymania. To jest moje życie właśnie tutaj. Pozycja Crowella jako ochroniarza kasyna oznacza, że ​​musi on codziennie spotykać się z ludźmi twarzą w twarz.Zdjęcie za pośrednictwem wbrcW pewnym momencie Crowell miał prawie 40 funtów nadmiaru ciała zwisającego z jego twarzy, jednak nigdy nie stracił nadziei. Człowiek chodzący do kościoła przyjął mantrę: „Módlcie się, aż coś się stanie”. I wreszcie pewnego dnia coś się stało!Zdjęcie za pośrednictwem facebooka Crowell był w stanie zebrać wystarczającą ilość pieniędzy za pośrednictwem kampanii GoFundMe, która umożliwiła mu lot do Nowego Jorku, aby chirurg plastyczny mógł rozpocząć usuwanie stale rosnących mas. Teraz, bez keloidów, Crowell czuje się jak nowy człowiek. Powiedział: „Czuję się dużo lżejszy. To duży ciężar z moich ramion. Jestem energiczny. Czuję się bardziej sobą. Czuję się bardziej żywy”.Zdjęcie za pośrednictwem facebooka Crowell ma dwie duże blizny po bokach twarzy, jednak wierzy, że przypominają one o jego osobistej sile i wszystkich ludziach, którzy wspierali go w jego bolesnej podróży. Na szczęście lekarze uważają, że operacje zakończyły się sukcesem i bliznowce nigdy nie wrócą. Crowell odpowiedział: „Mój ciężar się skończył”.

Cięcie nigdy nie zagojone!

Zdjęcie przez gofundme

Te małe skaleczenia na twarzy Crowella nigdy nie zagoiły się prawidłowo, a zamiast tego musiał radzić sobie ze zmieniającym życie stanem, który spowodował, że rany urosły do ​​postaci, która wyglądała jak dosłownie kilogramy zmasakrowanej tkanki bliznowatej. Pomimo dwóch operacji mających na celu usunięcie tkanki, mięsiste masy tylko odrosły większe i bardziej agresywne.