Kultura

Drew Barrymore dzieli się słodką historią za tatuażem na nadgarstku „Olive and Frankie”

Tatuaż na nadgarstku, który Drew Barrymore dostała od imion swoich córek na początku kwietnia, jest urocza sama w sobie, ale historia zaimprowizowanego atramentu jest jeszcze słodsza, jeśli nas zapytasz. Najwyraźniej decyzja o nowym tatuażu była całkowicie spontaniczna, chociaż 41-latka od jakiegoś czasu zastanawiała się nad zrobieniem sobie tuszu, a kiedy przyszło do wyboru projektu dla tego dzieła, Barrymore nie szukała dalej niż jej dwie córeczki , Olive, 3 i Frankie, 2. Prosty, ale znaczący tatuaż jest wytatuowany na wewnętrznej stronie prawego nadgarstka Barrymore i brzmi „Olive and Frankie” zwykłym czarnym tekstem.

Ta nowa grafika na nadgarstku nie jest pierwszym tatuażem Drew Barrymore. W rzeczywistości jej atrament „Oliwka i Frankie” oznacza co najmniej tatuaż numer cztery dla aktorki, która również kołysze tatuaż „ODDYCHAJ” na lewym przedramieniu, zarys ptaka na prawym przedramieniu i ozdobny krzyż owinięty kwiecistym motywem. pnącza na prawej kostce. Wygląda na to, że ten najnowszy kawałek jest dla niej najbardziej znaczący, a ona napisała zdjęcie swojej sesji tatuażu na Instagramie: „Zdobywam świetną, życiową notatkę na moim ramieniu”.

rysował tatuaż barrymore2

Zapytana o swój nowy tatuaż na Safe Kids Day 2016 w Los Angeles w zeszły weekend, aktorka powiedziała: „Chciałam to zrobić, a potem pewnego dnia byliśmy w drodze na spotkanie. Pomyślałem: „Czy możemy po prostu szybko zatrzymać się w tym sklepie z tatuażami?”. Jednak historia się nie kończy. Najwyraźniej Barrymore wszedł do sklepu i zapytał, czy ktoś jest dostępny do wykonania tatuażu, właśnie wtedy i tam. „Ten facet wszedł i powiedział:„ Tak, mogę”. A ja na to: „Zamierzam to zapisać na kartce papieru i czy możesz po prostu przenieść to na moje ramię?”

Tatuator, który najwyraźniej nie miał pojęcia, kim jest jego klient, a przynajmniej grał fajnie dla niej, zrobił to, o co go poproszono i skopiował na jej nadgarstek imiona córek Barrymore, Olive i Frankie, więc tatuaż jest faktycznie zrobione własnym pismem aktorki. Barrymore udokumentowała sesję tatuażu serią zdjęć opublikowanych na swoim koncie na Instagramie i chociaż nie podała tożsamości artysty odpowiedzialnego za jej tatuaż na nadgarstku, powiedziała: „Był uroczy i bardzo łagodny. Jest na moim Instagramie, jeśli chcesz go kiedyś zobaczyć. Jest bardzo słodki”.

czaszka kieliszek

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Skazana czaszka" Kieliszek