Kultura

Dowiedz się, co kryje gumowaty miś

Zanim zobaczyliśmy Anatomia Gummy Bear, dzisiejsze Produkt dnia InkedShop, zwykliśmy wkładać do ust garściami pyszne żelki. Teraz, gdy widzimy, że istnieje malutki, gumowaty szkielet z uroczymi, gumowatymi organami, czujemy się trochę winni z powodu naszego obżarstwa.

OK, to wcale nie jest prawda. Żelki są po prostu zbyt smaczne, aby przestać jeść. Chociaż możemy z dumą okazać naszą sympatię dla pysznych małych chłopców z Anatomy Gummy Bear. To odpowiednik przekąskowego jedzenia, jak szkielet na ścianie.

Model zaprojektowany przez Jasona Freeny’ego jest misternie szczegółowym i pomysłowym przedstawieniem tego, jak gumowaty miś będzie wyglądał na wolności. Będziesz mógł złożyć szkielet, żołądek, serce, płuca, jelita, mózg i inne elementy niedźwiedzia, zanim zamkniesz je w przezroczystym plastikowym pudełku. Złożenie tego w całość to połowa zabawy. A kiedy skończysz, masz fajnego gumowatego misia, który z pewnością stanie się tematem do rozmowy.

Anatomy Gummy Bear jest dostępny zarówno w wersji przezroczystej, jak i w limitowanej edycji szarej, oba dostępne na INKEDSHOP.PL.

Jeśli tak bardzo kochasz żelkowe misie, że chcesz jeszcze więcej żelkowych ozdób, sprawdź Świeca Szkielet „Gummi Bear”. Świece są czerwone i niebieskie i podobnie jak Anatomy Gummy Bear odsłonią szkielet. Gdy świeca się pali, wosk topi się i ujawnia się metalowy szkielet niedźwiedzia.

Oboje Anatomia Gummy Bear i Świeca Szkielet „Gummi Bear” można odebrać w INKEDSHOP.PL, więc udaj się i zdobądź swoją gumowatą poprawkę już dziś.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Anatomia Gummy Bear

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Anatomia Gummy Bear