Kultura

Dlaczego Chrissy Teigen prawdopodobnie nigdy nie dostanie tatuażu Johna Legend

Gdyby była nagroda dla najdoskonalszej pary celebrytów, Chrissy Teigen i John Legend z pewnością zabieraliby ją do domu rok po roku. Odkąd zawiązała węzeł we wrześniu 2013 roku, supermodelka i piosenkarka nadały nowe znaczenie terminowi „cele w związku”, a teraz, gdy ich pierwsze dziecko jest w drodze, ulubiona para Ameryki nie może się nawzajem nacieszyć. Więc wyobraź sobie nasze zaskoczenie, gdy dowiedzieliśmy się, że jest jedna rzecz, której Chrissy Teigen prawdopodobnie nigdy nie zrobi, aby udowodnić swoje oddanie Johnowi Legendowi: zrób sobie tatuaż z jego imieniem.

Przed jej pojawieniem się w magazynie Self w kwietniu 2016 r. Chrissy Teigen wzięła udział w wywiadzie z autouzupełnianiem Google, aby odpowiedzieć na niektóre z najbardziej palących (i zabawnych) pytań, które fani supermodelki przez lata googlowali na jej temat. Jednym z pytań, na które Chrissy odpowiedziała podczas wywiadu autouzupełniania Google, było „Czy Chrissy Teigen ma tatuaż”, a przyszła mama odpowiedziała: „Nie, nie mam tatuażu”. Następnie powiedziała: „Chciałabym zrobić coś dla Johna, ale to zawsze jest pech”.

Nie wszyscy wierzą, że tatuaże w hołdzie są pocałunkiem śmierci w związku, ale widzieliśmy, że zdarza się to zbyt często, aby sami nie dać się przekonać. Potrzebujesz kilku przykładów? Co powiesz na te: Mariah Carey i Nick Cannon, Iggy Azalea i A$AP Rocky, Zayn Malik i Perrie Edwards, Miley Cyrus i Liam Hemsworth, Chris Brown i Rihanna, Chris Brown i Karrueche Tran, Amber Rose i Wiz Khalifa. Nadal nie jesteś przekonany? Są też Seal i Heidi Klum, Adrienne Bailon i Rob Kardashian, Nicki Minaj i Safaree Samuels, Khloe Kardashian i Lamar Odom oraz Kaley Cuoco i Ryan Sweeting.

Bez względu na to, jak solidny wydaje się związek, bez względu na to, ile dzieci ma razem para, bez względu na to, ile obchodzili rocznic, wydaje się, że żaden związek celebrytów nie jest bezpieczny przed tatuażem przerażających par (chyba że jesteś Davidem i Victorii Beckham). Tak więc, jak bardzo chcielibyśmy zobaczyć, jak Chrissy Teigen otrzymuje tatuaż w hołdzie Johnowi Legendowi, nie chcielibyśmy, aby stał się on w przyszłości żalem z tatuażu, tak jak tatuaże dla wielu innych celebrytów.

** Zabawna uwaga na temat historii tatuażu Johna Legenda i Chrissy Teigen: John był również w studiu podczas wywiadu autouzupełniania Google. Chcielibyśmy zobaczyć jego reakcję na reakcję tatuażu Chrissy!

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Logo z tuszem" Zbiornik