Kultura

Czy zrobiłbyś sobie tatuaż własnej twarzy?

Możemy't Uwierz, że to jest trendy

Ono'Nie jest tajemnicą, że młodsze pokolenia mają obsesję na punkcie selfie. Od doskonalenia swoich umiejętności w Photoshopie na wielu aplikacjach do edycji po zapewnienie, że wykorzystują najbardziej pochlebne oświetlenie — tam'Nie ma ograniczeń co do wskazówek i sztuczek, które milenialsi mogą zaoferować, aby zrobić dobre selfie. Jednak jako millenialsi i miłośnicy tatuażu, nawet ja byłem zaskoczony, gdy natknąłem się na rozwijające się trendy w tatuażu. Tatuaże z autoportretami są wściekłością wśród kolekcjonerów tatuaży – i oni'zostały zinterpretowane w różnych stylach w zależności od danej osoby. To'racja, my'mówimy o tatuażowym odpowiedniku selfie na skórze i my're zdecydowanie ciekawi, dlaczego ktoś miałby wybrać ten wyjątkowy projekt. Zajrzyj do poniższej galerii, aby dowiedzieć się więcej o rosnącym trendzie wśród kolekcjonerów ballsy na całym świecie, a następnie daj nam znać o swoich przemyśleniach na temat tatuaży autoportretowych w sekcji komentarzy na Facebooku.

ja 7

Co robisz z tatuażami autoportretowymi??

Kilka lat temu gwiazda reality show i światowej sławy dowcipniś Steve-O z serii Jackass, zrobił sobie tatuaż na plecach własnego portretu.Photo @lindseyjenningzChociaż tył Steve-O jest jedyny w swoim rodzaju, nie jest jedyną osobą, która zrobiła sobie tatuaż z własną twarzą.Istnieją setki kolekcjonerów tatuaży, od modelek, muzyków, po zwykłych obywateli, którzy noszą własną twarz na skórze, co nadal wprawia w zakłopotanie zarówno społeczność tatuaży, jak i świat głównego nurtu.Zdjęcie @morganjoycexoOk, oczywiście możemy zrozumieć, jak wykonać tatuaż celebryty, ukochanej osoby lub wyimaginowanej osoby z wyobraźni artysty — jednak nigdy nie byliśmy w stanie przewidzieć atrakcyjności autoportretów.Jednym z możliwych wyjaśnień dla kogoś, kto robi sobie tatuaż z autoportretem, jest trwałe przypomnienie ich młodości. Zamiast pokazywać przyszłym pokoleniom fotografię tego, jak wyglądali w młodości, nie muszą wychodzić poza zakasanie rękawów.Innym powodem, dla którego ktoś mógłby zdecydować się na zrobienie swojego portretu, byłoby upamiętnienie decydującego lub kultowego momentu w ich życiu. Na przykład ważne wydarzenie sportowe (jeśli byłeś zawodowym sportowcem) lub strzał uchwycony podczas ważnego wydarzenia.Nie możemy nie zignorować faktu, że trend ten jest zgodny ze stereotypami, które społeczeństwo ma dla pokolenia millenialsów – takimi jak millenialsi, którzy mają „obsesję na punkcie selfie”. lub na próżno. Jednak nie ma nic złego w tym, że lubisz swój wygląd i chcesz to uczcić. Wiele osób, zwłaszcza kobiet, ciężko pracuje i wydaje dużo pieniędzy, aby osiągnąć ideał swojego ciała. Dlaczego by nie pokazać swojej pewności przed światem za pomocą trwałego atramentu?Zdjęcie @monamifrostAle jako ktoś, kto nie ma tatuażu własnej twarzy, jestem w stanie zaoferować tylko obiektywne sugestie, dlaczego ktoś miałby się do tego trendu tatuażowego. Dlatego wydaje się słuszne, aby mówić ktoś z tatuażem autoportretowym.

Miłość do siebie

Kilka lat temu gwiazda reality show i światowej sławy dowcipniś Steve-O z serii Jackass dostał tatuaż na plecach własnego portretu.

Obejrzyj wideo

Niech modelka i YouTuber Monami Frost, która ma nie jeden, ale DWA tatuaże autoportretowe, powiedzą Ci, dlaczego dostała te części.