Kultura

Czy facet z tatuażem na twarzy Romneya otrzyma nowy atrament na 2016 rok?

Pamiętasz faceta, który wytatuował Mitta Romneya's logo na jego twarzy w 2012 roku? Nazywa się Eric Hartsburg. Po tym, jak anonimowy licytant na eBayu zapłacił niezłą sumę 15 000 $, Hartsburg miał kolor niebieski i czerwony "r" wytatuowany tuż obok lewego oka. Hartsburg niekoniecznie był zwolennikiem Romneya, ale w ruchu, który my'Upewnij się, że Republikanin z Massachusetts by docenił, wolny rynek miał coś do powiedzenia, a reszta to już historia. W latach od wyborów Hartsburg miał kilka zabiegów laserowych, które wyblakły tatuaż, ale nadal jest to dość widoczne. Z Romneyem rzucającym się na pomysł robienia kolejny bieg do Białego Domu wiedzieliśmy, że musimy skontaktować się z Hartsburgiem i zobaczyć, co ten rozwój oznaczał dla jego słynnego tatuażu, a także usłyszeć z pierwszej ręki historię tego, jak to zrobił..

Teraz, kiedy zacząłeś usuwać tatuaż Romneya z twarzy, czy planujesz kontynuować ten proces? A może zastanawiałeś się nad zakryciem??

Hartsburg: Do diabła, aby KIEDYKOLWIEK dostać kolejny laser "leczenie," facet. To byłoby szaleństwo. i'Dużo wolisz szybki kopniak w bzdury niż to, co nazywali "leczenie.” Funk to mój przyjacielu. Jeśli chodzi o ukrywanie tego, ja'nie bardzo mnie to interesuje.

Czy zastanawiałeś się nad sprzedażą spotu ponownie? Może tym razem reklama innego kandydata?

Nie, ja'm nie wszystkich, którzy są zainteresowani sprzedażą lub aktywnie realizuje opcję. Zawsze tam jest, a ja'jestem pewien, że mógłbym to sprzedać na rozgłosie ostatnim razem i sprawić, żeby dobrze działało, ale ja'm naprawdę nie chce obudzić echa kampanii z 2012 roku. Mógłbym to zrobić, gdyby pojawiła się niewiarygodna oferta lub okazja, ale musiałoby to zmienić życie. W tej chwili jestem bardziej skupiony na próbie lepszego życia dla mnie i mojej rodziny niż na zrobieniu nowego tatuażu. i'Naprawdę uwielbiam odnajdywać swoje miejsce w świecie rozrywki i jestem przekonany, że takie jest. Większość ludzi nie'nie wiem czy nie'Nie chciałbym przeczytać, że pracowałem dla świata rozrywki w profesjonalnym biznesie wrestlingowym jako "Międzynarodowa supergwiazda wrestlingu" Erico od ponad 12 lat. i'włożyłem mnóstwo ciężkiej pracy; Byłem bezdomny i głodny, by żyć marzeniem.

Gdybyś zrobiła to wszystko jeszcze raz, którego potencjalnego kandydata chciałbyś wesprzeć tatuażem?

To pole moim zdaniem jest szeroko otwarte i wypełnione interesującymi kandydatami dla obu stron. Od teraz ja'm nie za żadną konkretną osobą. Aby odpowiedzieć na pytanie, nie, mogę't wyobrazić sobie robienie innego logo politycznego lub czegoś podobnego. Chyba że ktoś jest zainteresowany zapłaceniem za wytatuowanie mojej części intymnej i zareklamowanie się w ten sposób, oczywiście. Porno o tematyce politycznej ze mną. Kto nie?'nie chcesz zobaczyć mnie nago? (Śmiech)

Świeca Kot Pyropet

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Pyropet" Świeca dla kota

Jaka była ogólna reakcja, gdy po raz pierwszy dostałeś tatuaż Romneya od przyjaciół i rodziny??

Na początku większość moich znajomych była naprawdę podejrzana o to, że cały pomysł działa na coś więcej niż na skalę lokalną. Ale jak tylko Letterman, Kimmel i The Anderson Cooper'ludzie z całego świata mówią o mnie, a limuzyny podjeżdżają pod parking przyczep, żeby dostać moją głupią dupę, w co wszyscy wierzyli (śmiech). Szczerze mówiąc, wszyscy byli pełni niesamowity i wszyscy cieszyliśmy się z 15 minut sławy. Bardzo doceniam czas i szanse, jakie mam. ja nie'Myślę, że zarobiłem na nich wystarczająco dużo. Naprawdę trudno było być sobą i bawić się śmieszną historią tatuażu, kiedy ja'Pytano mnie o politykę zagraniczną lub o szczegóły Bengazi. Chciałem brzmieć, jakbym był't totalny momo i próbowałem wpasować się w rozmowę, kiedy wszystko, co chciałem powiedzieć, to "ja nie'Naprawdę, kurwa, wiem!".

Co pomyślał tatuażysta, kiedy powiedziałeś mu, co dostajesz??

Cóż, mój chłopak i wielokrotnie nagradzany artysta tatuażu James Robbins z Body Gallery tatuaże (bezwstydna wtyczka) zrobił prawie wszystkie moje tatuaże, w tym 10 różowych gwiazdek na mojej twarzy, więc był'w ogóle zaskoczony. i'Nigdy nie ufałem nikomu innemu, że wytatuuje mi twarz, to jest cholernie pewne.

Skąd, u licha, wpadłeś na pomysł, żeby to zrobić? Reklama? Ciekawość, czy ktoś rzeczywiście zapłaciłby za to, aby to zrobić?

i'Zawsze lubiłem pieprzyć się z ludźmi i zachowywać się skandalicznie lub nosić skandaliczne rzeczy. Podczas jednej z naszych zwykłych, wypełnionych bzdurami rozmów wyszło to na jaw. Mój najlepszy przyjaciel Walter wymyślił zdanie "billboarding czaszkowy” i próbowaliśmy sprzedać pustą przestrzeń na eBayu. Na początku dostaliśmy kilka ugryzień, ale wszystkie były propozycjami zrobienia jakichś rasistowskich lub paskudnych rzeczy, którymi byłem'Nie będę miała na czole już na zawsze. Wyścig o Biały Dom był gorący i ciężki, więc w wyniku tego, co można nazwać geniuszem, wpadł na pomysł Romneya (śmiech).

i'd uwielbiam znaleźć sposób, aby poprzez moje doświadczenia pomóc ludziom radzić sobie z chorobami psychicznymi, stratą, nadużyciami i zespołem stresu pourazowego. Straciłem żonę, Nicole, półtora roku temu. I straciłam syna'jej matka, Stacey, wcześniej. Życie było naprawdę trudne. Bycie 32-letnim wdowcem i utrata wszystkiego, z czym przygotowałeś się, by przejść przez życie, wydaje się niemożliwe – ale tak nie jest.

Możesz śledzić Hartsburg i sprawdzić, co on's do na Twitterze i Facebooku.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Muerte" Rozpinana bluza z kapturem Angry Blossom