Kultura

Czasami po prostu musisz odpuścić

Filmy Disneya to jedne z najbardziej kultowych filmów animowanych. Od momentu założenia w 1923 roku filmy Disneya prezentowały część popkultury'najbardziej ukochane postacie, w tym słynne księżniczki Disneya.

Chociaż widzieliśmy wiele tatuaży księżniczek starej szkoły, takich jak Królewna Śnieżka, Kopciuszek, a nawet Bella z Pięknej i Bestii, teraz zaczynamy widzieć atrament niektórych Disneya's nowszej rodziny królewskiej. Spójrz na ten kawałek powyżej, wykonany przez artystkę tatuażu Liz Cook na koleżance z tatuażystki Sarah Miller. Ten niesamowity kawałek jest jednym z pierwszych tatuaży, które my'natknąłem się na Elsę, królową śniegu z Disneya'najnowszy hit kinowy, Frozen.

Ten jasny i piękny tatuaż jest nie tylko dobrze wykonany, ale także pełen charyzmy. Sposób, w jaki tatuaże Cooka są oszałamiające, ponieważ zawsze może uchwycić prawdziwą osobowość w każdym ze swoich kawałków. Ten przyjazny uśmieszek na Elsa'twarz i światło za jej oczami przebijają się na tym animowanym portrecie. Uwielbiamy teksturę, która'są również używane w tym utworze. Wszystko od Elsy'Pełna czupryna włosów aż po koraliki w jej niebieskiej sukience wydaje się wyskakiwać ze skóry. Wreszcie, aby zwieńczyć całość, Cook dodał subtelne niebieskie tło wraz z centralnym punktem płatka śniegu, aby widz wiedział, że Elsa naprawdę jest królową śniegu. Kto nie?'nie chcę po prostu odpaść śpiewając "Odpuść sobie" kiedy to zobaczą?

Więcej niesamowitych tatuaży inspirowanych kultowymi filmami i postaciami Disneya znajdziesz tutaj.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Mrożony" Koszulka z wycięciem od Black Market Art