Kultura

Chłopiec zaatakowany przez mikroskopijne piranie!

Paskudne małe zwierzątka!

Australia to zdecydowanie jedno z najpiękniejszych i najbardziej ekscytujących miejsc na świecie. Niestety jest to również jeden z najniebezpieczniejszych, jeśli chodzi o naturę, w tym jadowite węże, człowiek jedzący rekiny, śmiertelne owady i śmiertelne upały, żeby wymienić tylko kilka.

Jednak w tym tygodniu do listy dodano nowe zagrożenie, gdy Sam Kanizay, 16-latek z Melbourne w Australii, postanowił ochłonąć po grze w piłkę w orzeźwiających wodach popularnego kąpieliska Brighton Beach.

Otóż ​​po 30 minutach w wodzie do pasa orzeźwiająca kąpiel zamieniła się w straszne zanurzenie – gdy Sam wyszedł z wody, dolne partie jego nóg obficie krwawiły!

wszy-sam-kanizay-1025916

 Zdjęcie przez youtube

Zobacz zdjęcia Obejrzyj wideo!

Zdjęcie za pośrednictwem youtubeJarrod Kanizay, ojciec Sama powiedział BBC: „Wyglądało to na kontuzję wojenną… jak atak granatem. To było naprawdę krwawe. Wzięliśmy go pod prysznic, ale jak tylko to zrobiliśmy, krew wciąż się pojawiała. To wcale nie krzepło. Po prostu krwawił i krwawił”. Ojciec zawiózł syna do szpitala.Zdjęcie za pośrednictwem youtube Dwa różne szpitale zajmowały się ranami Sama, które wydawały się być tysiącami po ugryzieniu małych szpilek. Jednak żaden z pracowników nie był w stanie zidentyfikować ugryzień, podczas gdy „… ogromne kałuże krwi zgromadziły się na podłodze”.Zdjęcie za pośrednictwem youtube Ojciec Sama był zdeterminowany, aby odkryć przyczynę obrażeń syna i wrócił do miejsca na oceanie, gdzie jego syn został zaatakowany. Stwierdził: „Zebrałem te dziwne stworzenia z tego samego miejsca zeszłej nocy, łapiąc je w sieć i sam stojąc w wodzie”.Zdjęcie za pośrednictwem youtube Jared przyniósł wodę morską do domu i wrzucił ją do wiadra. Następnie dorzucił trochę surowego mięsa i nagrał małe stworzenia – pożerały mięso jak mikroskopijne piranie.Zdjęcie za pośrednictwem royalbcmuseum Chociaż ustalono, że Sam został zaatakowany przez obunogi lysianassid, społeczność morska bio wciąż jest zdezorientowana. Biolog morski Genefor Walker-Smith powiedział o stworzeniach: „Możliwe, że zakłócił grupę żerującą, ale generalnie nie czekają na atak jak piranie”.Zdjęcie za pośrednictwem youtube Richard Reina, profesor nadzwyczajny w Szkole Nauk Biologicznych Uniwersytetu Monash, powiedział: „Wszy morskie zwykle polują na martwe lub umierające zwierzęta – gryzą też ludzi, ale nie tak dotkliwie jak w tym przypadku. Podejrzewam, że powodem, dla którego rany były tak intensywne, było to, że stał tak długo nieruchomo, a jego nogi zdrętwiały”.

Pognali do szpitala!

Zdjęcie przez youtube

Jarrod Kanizay, ojciec Sama, powiedział BBC: „Wyglądało to na kontuzję wojenną… jak atak granatem. To było naprawdę krwawe. Wzięliśmy go pod prysznic, ale jak tylko to zrobiliśmy, krew wciąż się pojawiała. To wcale nie krzepło. Po prostu krwawił i krwawił”. Ojciec zawiózł syna do szpitala.

Wideo o Amfipodach Lysianassid

Zabrał do domu wiadro wody, wrzucił trochę mięsa i sfilmował, co się z nim stało. Małe stworzenia, których nigdy wcześniej nie widział, pożerały mięso. Okazało się, że Sam.