Kultura

Chcesz tatuaż z nowym logo Sacramento Kings? Podniosą kartę

Aby odwrócić uwagę fanów od kolejnego sezonu spędzonego na dole tabeli NBA, Królowie Sacramento zaprezentowała nowy zestaw logo w tym tygodniu. Zanim zaczniesz wygłaszać tyradę o tym, jak zespoły przeprojektowują swoje logo tylko po to, by czerpać większe przychody z merchandisingu, musisz usłyszeć o niesamowitej promocji, jaką zespół przeprowadza w środę — tylko za jeden dzień zespół zapłaci ci za tatuaż nowe logo.

Słusznie słyszeliście, że Kings szukają zagorzałych fanów, którzy chcą zrobić krok i zaznaczyć się jako fani Kings do końca swojego życia. Tatuaże trwają bardzo, bardzo długo. Prawie tak długo, jak Sacramento's trwająca susza tytułowa. Żarty na bok, to naprawdę fajny sposób na zaangażowanie się w zespół's najbardziej zagorzałych fanów podczas promowania przeprojektowania logo. Ponadto susza o tytuł może nie trwać tyle lat, ponieważ zespół ma bardzo obiecujące młode talenty w postaci Kuzynów Demarcus, Rudy Gay i ulubionego tuszu Willie Cauley-Stein. Fani Kings mają powody do optymizmu; mogę'wymyślić lepszy sposób na pokazanie swojej wiary w klub niż dumnie nosząc swoją drużynę's logo w ich skórze.

Nowy zestaw logo zawiera elementy wielu członków zespołu's poprzednie loga sięgają aż do ich powstania jako Rochester Royals. Zobaczymy, jak przeprojektowanie będzie wyglądać na koszulce NBA, ale możemy zagwarantować, że alternatywne logo lwa grającego w koszykówkę będzie wyglądało cholernie dobrze jako tatuaż.

Jest jeden haczyk związany z darmową promocją tatuażu — atrament musisz kupić DZIŚ w jednym z pięciu różnych sklepów w okolicy Sacramento. Uczestniczące sklepy są Królewski Paw Tatuaż, Miesiąc miodowy tatuaż, Kalifornijska firma tatuażu, Ćwierćfinał tatuaż oraz Karmazynowe Igły. Odbiorcy tatuaży są zachęcani do dzielenia się atramentem w mediach społecznościowych, oznaczając @SacramentoKings i używając hashtagu #NewEraofProud. I oczywiście my'Chciałbyś też zobaczyć atrament, więc równie dobrze możesz tam też wrzucić #InkedMag.

Oklaskujemy Królów za myślenie nieszablonowe i kontaktowanie się z fanami poprzez tatuaże. Mam nadzieję, że dobra karma z tego przeniesie się na sezon 2016/2017 i pomoże Królom powrócić do play-offów po raz pierwszy od dłuższego czasu.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Męskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Mężczyźni's "Logo" Koszulka Inked