Kultura

Cally-Jo Pothecary projektuje telefon inspirowany tatuażem HTC

 GALERIA CALLY-JO'S PRACA POD TEKSTEM

Kampania HTC INK rozpoczyna się od modelu HTC One M9 firmy i będzie oferować telefony z limitowanej edycji, które będą miały wykonane na zamówienie, inspirowane sztuką ciała grawerunki. HTC twierdzi, że debiutancki projekt, który można zobaczyć w galerii poniżej, skłonił modelkę Jourdana Dunna do współpracy z brytyjską artystką tatuażu Cally-Jo Pothecary, aby „wymyślić projekt, który zawierał jej uczucia dotyczące nowego kierunku w jej życiu, jej podekscytowanie nadchodzącymi kreatywnymi projektami i możliwość współpracy z nami, aby wyrazić swój osobisty styl”.

Cally-Jo zyskała całkiem reputację, gdy Rihanna przywiozła ją z Anglii na Dominikanę, by wytatuować rękę gwiazdy pop. Rihanna została fanką po obejrzeniu Cally-Jo's projekty na Instagramie. Przejrzyj poniższą galerię, aby zobaczyć niektóre z jej najlepszych prac, i przeczytaj nasz wywiad z nią tutaj.

W ogłoszeniu HTC firma wyjaśnia znaczenie współpracy Pothecary/Dunn. „Otwarta dłoń i oko symbolizują potrzebę ochrony i siły, a jednocześnie są otwarte i przystępne pod względem osobowości i stylu. Naturalne elementy i wzory liści na zewnątrz każdej wizualizacji odzwierciedlają wzrost kreatywności, jaki w tym czasie odczuwa Jourdan, a słońce i księżyc razem reprezentują równowagę i harmonię w jej postaci.

Pierwszy projekt HTC w kampanii HTC INK to efekt współpracy między modelem Jourdan Dunn i tatuatorem Cally-Jo Pothecary.Rihanna z dumą pokazuje tatuaż dłoni wykonany przez Cally-Jo.Zobacz więcej prac Cally-Jo i przeczytaj nasz wywiad z nią tutaj.Zobacz więcej prac Cally-Jo i przeczytaj nasz wywiad z nią tutaj.Dostępne na INKEDSHOP.COM: Dzień Umarłych KorkociągZobacz więcej prac Cally-Jo i przeczytaj nasz wywiad z nią tutaj.Zobacz więcej prac Cally-Jo i przeczytaj nasz wywiad z nią tutaj.Zobacz więcej prac Cally-Jo i przeczytaj nasz wywiad z nią tutaj.Zobacz więcej prac Cally-Jo i przeczytaj nasz wywiad z nią tutaj.Zniżka w sklepie z tuszem

HTC'pierwszy projekt w kampanii HTC INK to efekt współpracy między modelem Jourdan Dunn i artystą tatuażu Cally-Jo Pothecary.