Kultura

Bum! Najseksowniejszy Lord Sithów, jakiego kiedykolwiek zobaczysz!

Ona jest rozdmuchana na Instagramie!

Christie Jay, lub jak jest znana na Instagramie jako cuh_booom, jest wszechstronną młodą kobietą. Według jej biografii, dzieli swój czas między latanie dookoła świata jako modelka publikowana na całym świecie, a pełnoetatowym Lordem Sithów. Cóż, wiemy na pewno, że są jeszcze dwa inne, z tego trzy inne kawałki popkultury, które pochłaniają godziny na jawie Christie. To będzie pizza, tacos i cosplay.

Och, czekaj, zapomnieliśmy o tym, że jest poważną kolekcjonerką tatuaży, z niesamowitą pracą na całym ciele; w tym niesamowity kawałek pleców i teraz kultowy kawałek pod piersiami / brzuchem – biała sowa.

Oto szansa na rzucenie okiem na najseksowniejszego Lorda Sithów, jakiego kiedykolwiek zobaczysz!

Zrzut ekranu 29.09.2017 o godzinie 16.25.47

 Zdjęcie przez Cuh_Booom

Przywitaj się z Christie Jay!

Zdjęcie przez Cuh_BooomCiepło generowane przez czerń i srebro!Zdjęcie przez Cuh_Booom Jak uroczo wygląda w tych świńskich ogonach?!Zdjęcie przez Cuh_BooomShe wyskakuje z ekranu… jeśli wiesz, co mam na myśli?Zdjęcie przez Cuh_BooomTe tlące się oczy mówią wszystko!Zdjęcie przez Cuh_BooomShe wygląda niesamowicie pod każdym kątem!Zdjęcie przez Cuh_BooomChcesz zadzierać z tą parą? Uh, mamy na myśli ze mną?Zdjęcie za pośrednictwem Cuh_Booom To nie jedyna rzecz, o której warto pamiętać!Zdjęcie przez Cuh_BooomOna jest niebiańska w dowolnym kolorze.Zdjęcie za pośrednictwem Cuh_BooomLovely we wszystkim i urocze w niczym!Zdjęcie przez Cuh_Booom Wyrzuć trochę tego zuchu!

Odwracać wzrok

 Zdjęcie przez Cuh_Booom

Ciepło generowane przez czerń i srebro!