Kultura

Broadway Joe z udziałem George’a Dickela nr 12

Chociaż w Inked jesteśmy na czele, jesteśmy trochę staroświeccy w naszych upodobaniach do picia. Na przykład nie pozwalamy, aby Red Bull znajdował się w pobliżu naszego alkoholu i nie kojarzymy się z tymi, którzy mieszają te dwa (oczywiście, był taki jeden raz na studiach, ale nigdy więcej). Kiedy chcemy złapać szum i potrzebujemy odwagi, podłączamy kawę po irlandzku lub meksykańsku, co sprawiło, że zastanawialiśmy się, jak zrobić kawę z Nowego Jorku lub Tennessee? Dlaczego nie oba?

Siedząc w naszych biurach w Nowym Jorku i wpatrując się w butelkę wina George Dickel nr 12, od naszych dobrych przyjaciół z Tennessee, nigdzie nas nie zaprowadziło, więc otworzyliśmy butelkę. Ktoś powiedział: „New York sernik zmieszany z kawą z odrobiną whisky z Tennessee?” Potem natychmiast przenieśliśmy jego stanowisko pracy pod schody przeciwpożarowe i poszliśmy na lunch do restauracji tuż przy Broadwayu. Zjadłem typowy nowojorski lunch z pastrami na żytni z krem jajeczny waniliowy—ponieważ nienawidzimy naszych ciał. Krem jajeczny!

Poniżej znajduje się nasz Broadway Joe, który utrzymuje nas w cieple w tę zimną pogodę, odkąd byłem na tyle sprytny, aby przejść obok tego miejsca z sałatkami z jarmużu / quinoa i usiąść przy barze jak mężczyzna. Nazywamy go Broadway Joe, ponieważ ma kawę (którą niektórzy starzy ludzie, których znamy, nazywają „joe”), lepkość i elementy ukochanego nowojorskiego napoju śmietanki jajecznej (Broadway jest w Nowym Jorku) i George’a Dickela nr 12 (Broadway Joe Namath nosił numer 12). I podobnie jak Namath po kilku włóczymy się po ulicach, szukając posadź jedną na Suzy Kolber.

Składniki:

1,3 uncji George Dickel nr 12

6 uncji Ciemnej Palonej Kawy

1 uncja ciężkiej śmietany

1 uncja mleka migdałowego

1 łyżeczka cukru waniliowego

1 kreska gałki muszkatołowej

2,5 uncji Seltzer

Śmietankę, cukier waniliowy, gałkę muszkatołową i mleko migdałowe ubijamy razem przez około 30 sekund.

Dodaj pianę do shakera z Dickelem nr 12 i energicznie wstrząśnij.

Wlać do szklanki (preferowanym naczyniem Inked jest słoik z masonem).

Dodaj seltzer, wlewając co najmniej sześć cali nad naczynie, mieszając łyżką barową, przestań mieszać, gdy płyn podniesie się tuż poniżej krawędzi szklanki. Następnie dodaj więcej seltzera, aż osiągniesz pożądaną głowę. Posyp więcej gałki muszkatołowej na wierzchu, jeśli uważasz, że'ponownie fantazyjny.