Kultura

Brazylijska piękność Ludmilla i jej niesamowity tyłek!

Przyjdziemy wezwać' Także!

Ta południowoamerykańska bomba rozdziera ją na południe od granicy od kilku lat, ale większość Ameryki nie wie, kim jest Ludmiła… cóż, może to być od 2013 r., Kiedy została uwikłana w dziwny „skandal” biznesowy, w którym jej menedżer biznesowy i zmiana i jej imię z MC Beyoncé na Ludmilla. Doszła do tego, że nagrała film o emeryturze, który wyglądał tak:

Cześć chłopaki, ja'nie jestem tutaj, aby dawać dobre wieści. Moim marzeniem zawsze było mieć zespół, tancerzy, wszystko. Tylko okazało się, że mój menedżer za bardzo mnie ukradł. Więc nie chciałem przez całe życie pozostać w tej jedności, chciałem zespołu, tancerzy, bycia artystą. I nigdy nie chciał we mnie inwestować. Kiedy próbowałam chodzić na własnych nogach, zaczął grozić śmiercią mojej rodzinie, matce, sobie. Zakończenie mojego snu. Więc chciałem wam powiedzieć, że ja'm już nie śpiewa, MC Beyoncé się skończyła.

Zrzut ekranu 2018-01-09 o godzinie 14.45.10

 Następnie piosenkarka nagrała kolejne wideo, mówiąc, że poprzednie wideo było nieporozumieniem i że będzie kontynuować karierę. Kilka godzin później zrezygnowała i ogłosiła na Twitterze, że nie przestanie śpiewać, ale zrezygnuje ze swojego menedżera i rozpocznie nową karierę pod nowym pseudonimem scenicznym Ludmiła..

Zrzut ekranu 2018-01-09 o godzinie 14.44.16

Oglądaj, że Butt Go'Bangin'!

"Moja Brazylia! Nie wiesz, kto dzwonił do mnie bezpośrednio! Woźny! Z tym filmem z jazdy. i'Jestem teraz w szoku. Zauważył mnie! Wie, że istnieję, "Lud świętował bez ujawniania wiadomości.