Kultura

Biżuteria inspirowana tatuażem brytyjskich niestandardowych wtyczek

wtyczka1

Galeria podąża za tekstem

Tatuaże i naciągnięte uszy od dawna szły w parze w społeczności zajmującej się modyfikacjami ciała. Muzycy, tacy jak Chester Bennington z Linkin Park, Travis McCoy z Gym Class Heroes i Davey Havok z AFI, wszyscy rządzą kombinacją tatuażu i rozciągniętych uszu, a ostatnio producent wtyczek z Leeds, Wtyczki niestandardowe w Wielkiej Brytanii, postanowiła połączyć te dwa światy za pomocą wspaniałej biżuterii do uszu.

Marka biżuterii na rozciągnięte uszy od kilku miesięcy pracuje nad współpracą z tatuatorami z całego świata. Dwa najpopularniejsze style tatuaży reprezentowane w biżuterii plug to American Traditional i Geometric. Używanie American Traditional Tattoo Flash jest dość powszechne w świecie mody, a artysta tatuażu Ed Hardy czyni go wielkim projektantem odzieży inspirowanej tatuażem. To, co sprawia, że ​​American Traditional nadaje się do sprzedaży w branży modowej, to fakt, że jest ona niezwykle rozpoznawalna jako styl tatuażu. Kiedy zobaczysz wzór American Traditional na czymś innym niż skóra, nadal możesz natychmiast połączyć sztukę z tatuażami. UK Custom Plugs sprzedaje te projekty po części w celu sprzedaży stylu życia, wizerunku i istoty świata tatuażu bez zmuszania konsumentów do zaangażowania się w trwałe dzieło sztuki. Marka koncentruje się również na dostarczaniu projektów z bardziej nowoczesnego stylu Geometrycznego, nowego stylu, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny w branży..

Niektórzy z artystów, którzy współpracowali już z UK Custom to Manuel Winker, artysta geometryczny mieszkający w Merano we Włoszech; Lucy O'Connell, artysta New School z Leeds w Anglii; oraz Pablo Sinalma, tradycyjny artysta pracujący w Barcelonie w Hiszpanii. Czy wtyczki nie są w Twoim stylu? Firma UK Custom rozszerzyła również swoją linię tatuaży o wiele innych produktów odzieżowych, od nadruków przez etui na telefony po bezprzewodowe głośniki. Teraz każdy, bez względu na rozmiar miernika lub wytatuowaną skórę, może zostać narysowany tuszem w kawałkach inspirowanych tatuażem.

wtyczka3wtyczka4wtyczka2wtyczka1Dostępne na INKEDSHOP.COM: Męskie