Kultura

Biorąc pod uwagę wytatuowane postacie „Oddziału samobójców”

Margot Robbie (wciąż w kostiumie wytatuowanej Harley Quinn) tatuuje jedną ze swoich koleżanek z gwiazd.

Margot Robbie (wciąż w kostiumie wytatuowanej Harley Quinn) tatuuje jedną ze swoich koleżanek z gwiazd.

Od czasu wynalezienia internetu miłośnicy kina podchodzą do filmów w zupełnie nowy sposób. W dawnych złych czasach fani prawie nic nie wiedzieli o filmach, gdy były kręcone, nie było't cholernie wiele wiadomości, które wyciekły. Teraz pojawia się ciągły strumień informacji nie tylko o każdym filmie w produkcji, ale nawet o scenariuszach, które mogłyby stać się filmem. Wykorzystując media społecznościowe i blogi na swoją korzyść, a także publikując wiele różnych zwiastunów i zwiastunów, studio może wyczekiwać miesiącami, a nawet latami, zanim film trafi do kin. Jednym z najbardziej oczekiwanych filmów w najnowszej pamięci jest nadchodzący oddział samobójców i szczerze mówiąc, byliśmy uzależnieni od samego początku.

Od drugiego pierwszego obrazu z filmu – zdjęcie Jareda Leto jako tatuażu pokrytego Jokerem – atrament był niezwykle rozpowszechniony w motywach filmu. Po dowiedzeniu się, że Joker miałby mnóstwo tatuaży, co wielu fanów początkowo uważało za żart, ale od tego czasu zostało to potwierdzone, widzieliśmy znaczne ilości atramentu na Harley Quinn (w tej roli Margot Robbie), Enchantress (w tej roli Cara Delevingne ), El Diablo (w tej roli Jay Hernandez) i kimkolwiek jest ten Common (na razie jest wymieniany na IMDB jako "Wytatuowany mężczyzna"). Do diabła, obsada spędziła nawet wieczór na wiązaniu, robiąc sobie nawzajem tatuaże. 

Tak reagujemy za każdym razem, gdy nowe spojrzenie na wytatuowaną postać z Suicide Squad.

Tak reagujemy za każdym razem, gdy nowe spojrzenie na wytatuowaną postać z Suicide Squad.

Ty'Trudno byłoby znaleźć film z większą liczbą wytatuowanych postaci w ważnych rolach, a początkowo byliśmy podekscytowani, widząc tak wiele gwiazd filmu popisujących się atramentem. Zbyt często wytatuowane postacie, które widzisz w filmach, są zazwyczaj złoczyńcami (pomyśl DeNiro w Cape Fear) lub graczami (Brad Pitt w Snatch), ale w Suicide Squad są "bohaterowie."

Bohaterów umieszczam w cudzysłowie, ponieważ to'dyskusyjne jest to, czy w Legionie samobójców są jacyś bohaterowie, i to z powodu tej szarej strefy złagodziliśmy nasze podekscytowanie filmem's casting wytatuowanych postaci. Dla tych z Was, którzy znają komiksy (które ja'Zgaduję, że wielu z was nie bierze pod uwagę braku popularności komiksu. Jako styczna, to'To niesamowite, że tak stosunkowo niekochany komiks cieszy się tak wielką miłością do filmów) wiesz, że drużyna to w zasadzie banda złoczyńców złapanych i zmuszonych do sytuacji, w której muszą być bohaterscy. I mimo ich czynów zawsze widać, że nie są to dobrzy ludzie, a że'co czyni je interesującymi. Biorąc to pod uwagę, pojawia się pytanie, czy Suicide Squad faktycznie gra przeciwko stereotypowi z wytatuowanymi dobrymi facetami; wydaje się bardziej, że dają postaciom tatuaże jako sposób na oznaczenie ich jako złoczyńców, mimo że nadal będą tymi, za którymi publiczność powinna kibicować.

To może być zbyt dużo wczytywania się w rzeczy, ale już to wiedziałeś, ponieważ my'gdy mówimy o filmie na pełne DZIEWIĘĆ MIESIĘCY przed wejściem do kin, wszelkie spekulacje na jego temat to zbyt wiele wczytywania się w rzeczy. Biorąc to pod uwagę, interesujące jest to, że większość postaci, które widzieliśmy z tatuażami, nie't historycznie mają je w komiksach. Joker – nigdy nie tatuowany. Harley Quinn – nigdy nie był tuszowany. Czarodziejka — nie. Jedyną postacią, która miała tatuaże w całej historii komiksów, jest El Diablo (my'zamierzasz nadal ignorować Common's charakter na razie, ponieważ nie'nie wiem, kim on jest dokładnie). Dlatego można sądzić, że reżyser David Ayer podjął świadomą decyzję o dodaniu atramentu do połowy obsady filmu. To może być coś tak niepozornego, jak myślenie, że wyglądałoby cholernie fajnie, gdyby kiedy Joker trzymał kogoś w głowie, miał uśmiech tatuażu, który zakrywał jej twarz, co, dla przypomnienia, byłoby niesamowite. A może Ayer szukał łatwego sposobu na sprawienie, by postacie wydawały się nieco bardziej nerwowe, a tatuaże były prostą poprawką.

Niedawny zestaw okładek Empire dał fanom pierwsze spojrzenie na kilka postaci, w tym wytatuowaną wersję Enchantress.

Niedawny zestaw okładek Empire dał fanom pierwsze spojrzenie na kilka postaci, w tym wytatuowaną wersję Enchantress.

Co prowadzi mnie do wniosku, że głównym powodem, dla którego Ayer zdecydowała się dodać tatuaże do trzech z czterech najbardziej znanych postaci w filmie (z wyjątkiem Willa Smitha's Deadshot) miało oznaczać je jako tatuaże "zły." Podobnie jak w starych westernach czarny charakter zawsze nosił na czarno, czuję, że Ayer używa tatuaży, aby uzyskać ten sam efekt. A w sierpniu, kiedy Suicide Squad wreszcie się pojawi, tatuaże będą subtelnym przypomnieniem widzom, że chociaż kibicują Harley Quinn, aby uratować świat, nadal jest't bohaterem, jakim byłaby na przykład niewytatuowana Wonder Woman. Po raz kolejny jest to całkowicie spekulacja i mamy szczerą nadzieję, że się mylimy. Może to jest film, w którym akurat są bohaterowie z tatuażami i możemy przestać denerwować się tym, jak wytatuowani są przedstawiani w filmach, ale myślę, że'Muszę tylko poczekać i zobaczyć.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Pożądanie Czaszek" Sukienka Rizzo od Sourpuss Clothing