Kultura

Bill Murray pokazuje tatuaż fana pogromców duchów na Jimmym Kimmelu

Kiedy chcesz zarezerwować niesamowity nocny program telewizyjny, do kogo zadzwonisz? Oczywiście pogromcy duchów. Jimmy Kimmel na żywo był sceną ogromnej imprezy Ghostbusters w środę wieczorem, gdy członkowie obsady zarówno oryginalnych filmów, jak i nadchodzącego remake’u byli w programie. To była niezła impreza, nawet bez obecności gargulca czy Keymastera. Tatuaże zajęły centralne miejsce podczas segmentu z oryginalnymi członkami obsady Ghostbusters: Billem Murrayem, Danem Akroydem, Ernie Hudsonem i Annie Potts.

Zapierający dech w piersiach rękaw Ghostbusters.

Zapierający dech w piersiach rękaw Ghostbusters.

Korzystanie z pokazu's "Mur Ameryki," obsada wideo superfanów Ghostbusters rozmawiała na czacie, aby pochwalić się swoimi tatuażami. Jordan z Baltimore pokazał fantastyczną okładkę przedstawiającą wszystkich, od Stay Puft Marshmallow Man po Egona, granego przez nieżyjącego już Harolda Ramisa (naszego ulubionego członka oryginalnej drużyny). Jeden z fanów, Mike z Bristolu w Anglii, stanął na swoim krześle, aby pochwalić się imponującym rękawem na nogę wypisanym przez Chrisa Jonesa. Początkowo gwiazdy podziwiały Mikea'atramentu, a potem Murray i Potts pokazali, że mają w zanadrzu trochę własnego atramentu – tatuaże Mike’a!

Niezłe podobieństwo!

Niezłe podobieństwo!

Jasne, do tej pory Murray i Potts zmyli Mike’a'twarze z ich ramion, ale był to całkiem zabawny żart, który również sprawił, że pomyśleliśmy o idei tatuaży portretowych celebrytów trochę głębiej. To musi być naprawdę dziwne przeżycie widzieć zupełnie obcego człowieka z wytatuowanym na nim obrazem, nawet dla kogoś tak sławnego jak Murray czy Akroyd.

Sprawdź wszystkie radowe tatuaże i szalone wybryki w poniższym filmie.