Kultura

Beyond the Ink – Urocza Madison Skye

madison-skye-by-alysha-nett1

Alysha Nett odwiedza nas tak często, jak jej napięty grafik pozwoli jej na zapoznanie się z modelowaniem, tatuażami i sztuką. Od czasu do czasu dorzuca nawet przepis. Wszyscy wiemy, jak dobrze wygląda przed kamerą, ale teraz odwróciła scenariusz i strzela do swoich seksownych przyjaciół. Alysha zawsze upewnia się, że zawiera mnóstwo seksownych zdjęć swoich wyczynów, więc często sprawdzaj, co się dzieje. 

Witam Inked!

Jestem pewien, że tej piękności nie trzeba wiele przedstawiać, ale na wszelki wypadek, to jest piękna Madison Skye. Odwiedzała SoCal z Kanady i skontaktowała się ze mną, żeby zrobić zdjęcia. Byłem bardziej niż szczęśliwy, że zrobiłem zdjęcia tej wytatuowanej bogini i wiedziałem, że będziecie szczęśliwi, gdy je zobaczycie!

Cześć Madison! Tak się cieszę, że mogliśmy się spotkać i kręcić. Masz jedne z najlepszych prac tatuażowych, jakie widziałem! Czy możesz się przedstawić tym, którzy mogą nie wiedzieć??

Cóż, nazywam się Madison Skye, ja'm 26-letni fryzjer i model alternatywny z Toronto, Ontario. Spędzam dużo czasu strzelając i opiekując się moim szczeniakiem Gunnerem. Uwielbiam spędzać czas w domu, pić herbatę i oczywiście oglądać Netflix.

Po pierwsze, jak minęła podróż do LA? Nigdy nie byłem w Kanadzie, naprawdę chcę jechać!

i'Byłem w LA kilka razy, ale muszę powiedzieć, że była to moja najlepsza podróż do LA do tej pory! Musiałem zrobić mnóstwo niesamowitych zdjęć i zobaczyć wiele okolicznych obszarów, takich jak Santa Monica, musiałem przejechać się diabelskim młynem na molo. Sprawdź Wenecję i Huntington Beach! Uwielbiam upały, więc miło było mieć codziennie świetną pogodę! Zawsze mówię, że urodziłem się w niewłaściwym kraju, bo nienawidzę zimna, a w Kanadzie jest dość chłodno!

Czy udało Ci się zmieścić wiele pędów, gdy tu byłeś??

ja nie'Nie chcę załadować tej podróży zbyt dużą ilością zdjęć. Chciałem, żeby było więcej wakacji, ale skończyło się na zrobieniu około 6 zdjęć! Wszyscy fotografowie, z którymi pracowałem, byli niesamowici i dostałem mnóstwo świetnych zdjęć.

Zajęta pani! Jak zrównoważyć strzelanie, a także bycie fryzjerem??

Mój szef jest naprawdę wyluzowany i rozumie mój modeling i ile czasu w to poświęcam! Na szczęście pracuję u fryzjera 3 razy w tygodniu i strzelam w moje 4 dni wolne! Więcej dni wolnych, aby być bardziej zajętym, haha.

Jak długo ścinasz włosy??

i'robię włosy już od 7 lat! Zacząłem robić kobiety'włosy, fryzury i kolory, ale potem zdaję sobie sprawę, że moja pasja do włosów jest bardziej w aspekcie fryzjerskim! Więc teraz ja'Fryzjeruję od 2 lat.

Co takiego lubisz w robieniu męskich włosów?

Uwielbiam robić mężczyzn'włosy, ponieważ to's trudniejsze i myślę, że's bardziej skomplikowane niż kobiety'włosy ze wszystkimi technikami blaknięcia i strzyżenia. Uwielbiam też to, że mężczyźni są o wiele łatwiejsi niż kobiety, haha.

W jakim środowisku fryzjerskim pracujesz? Czy jesteś jedyną kobietą??

Jestem jedyną fryzjerką, która pracuje w Town Barber, ale wszyscy faceci są naprawdę niesamowici i wszyscy bardzo się wspierają. Nie mogłem'prosić o lepszy zespół, do którego można by dołączyć. Wszyscy dobrze się bawimy, czepiamy się i żartujemy, oni'wszyscy są wyluzowani i dobrzy?!

Co myślisz o wszystkich swoich tatuażach? I twoje modelowanie?

Lubię większość moich tatuaży, mam dużo, ale naprawdę nie'Już ich nie zauważam. Bardziej zauważam miejsca, które muszę wypełnić! Tatuaże naprawdę pomogły mi w modelowaniu i zdobywaniu koncertów. Lubię być zajęty i śledzić na bieżąco nowe treści i posty, więc staram się strzelać tak często, jak to możliwe. Lubię robić sobie przerwy tu i tam, ale wierzę w to'jest czymś ja'będę robił przez chwilę!

madison-skye-by-alysha-nett6

Jak długo zajmujesz się modelowaniem?

Zacząłem robić zdjęcia, gdy miałem 15 lat. Robiłem zdjęcia z przyjaciółmi dla zabawy, a kiedy zacząłem się tatuować, zdałem sobie sprawę, że nigdy nie będę modelką high fashion.'Mam wzrost i miałem już kilka tatuaży, więc zdecydowałem się pójść drogą alternatywnego modelu i wykonać więcej pracy. Kiedy zaczęło się to poprawiać, zdecydowałem się posunąć moją karierę modelki dalej, przenosząc się z Nowej Szkocji do Toronto, aby pracować z większą liczbą ludzi i mieć więcej możliwości, co całkowicie mi przyniosło korzyści. W tej chwili zajmuję się modelingiem od ponad 10 lat, cztery lata na poważnie.

Jak myślisz, co pomogło Ci dotrzeć tam, gdzie jesteś, dzięki dużej liczbie obserwatorów online??

Myślę, że ma to wiele wspólnego z niesamowitymi ludźmi, z którymi miałem okazję pracować. Mam dużo miłości i wsparcia od moich obserwujących, co pomaga i utrzymywanie częstej obecności w Internecie na moim Instagramie i publikowanie nowych treści często sprawia, że ​​moja strona jest świeża, a moje obserwacje są aktualizowane. Przesłałem wiele moich zdjęć, więc więcej osób je widzi i śledzi moją stronę. i'Miałem szczęście, że ludzie kochają to, co robię i chcą zobaczyć, co robię.

Gdzie robisz większość swoich tatuaży i kto jest twoim ulubionym artystą??

i'mam pracę wykonaną zewsząd. Kiedyś trzymam się jednego artysty, ale uwielbiam różne style tatuaży, więc zaczęłam wykonywać pracę innych artystów! W większości moje prace z tatuażami zostały wykonane przez artystów w Halifax, Nowej Szkocji i Toronto.

Mój dobry przyjaciel to mój dobry przyjaciel Tyler Harrington pracuje w sklepie Anchor Rose w Santa Rosa w Kalifornii. Jego prace są bardzo żywe i uwielbiam kolory, z którymi pracuje. Po prostu naprawdę kocham jego pracę, bardzo pasjonuje się swoją karierą i widać to w jego sztuce! On jest niesamowity!

Wszelkie nowe elementy, na które powinniśmy zwrócić uwagę?

Obecnie pracuję nad moim tyłem. Ono'To długi proces, ponieważ co dwa miesiące muszę jeździć do San Francisco, aby mój przyjaciel Tyler nad tym pracował! Naprawdę chcę dokończyć kilka poprzednich kawałków, które mam i chcę popracować nad moim lewym udem. Nie ma jeszcze solidnych planów!

Wreszcie, gdzie możemy śledzić Cię w mediach społecznościowych?

i'Jestem naprawdę kiepski w nadążaniu za wieloma kontami w mediach społecznościowych, więc teraz po prostu dużo pracuję nad moim Instagram Mam też duży sklep kartelowy gdzie można kupić odbitki.

I robię wszystkie moje rezerwacje przez mój e-mail 🙂

madison-sky-by-alysha-nett2madison-skye-by-alysha-nett5madison-skye-by-alysha-nett3madison-skye-by-alysha-nett4madison-skye-by-alysha-nett7czaszka kieliszekinkedshop