Kultura

Beyond the Ink – Bieganie w amoku z Bridget Blonde

bnett3

Galeria zdjęć podąża za tekstem

Alysha Nett odwiedza nas tak często, jak jej napięty grafik pozwoli jej na zapoznanie się z modelowaniem, tatuażami i sztuką. Od czasu do czasu dorzuca nawet przepis. Alysha zawsze upewnia się, że zawiera mnóstwo seksownych zdjęć swoich wyczynów, więc często sprawdzaj, co się dzieje. 

Witam wszystkich, którzy czytają mój blog. Przepraszam, że Beyond the Ink miał jakąś przerwę. Pracowałem i tworzyłem jak szalony, aby w ciągu najbliższych kilku tygodni dać wam lepsze posty i treści.

Niedawno miałem szczęście podróżować z moimi najlepszymi kumplami do Ozarks na super amerykańskie doświadczenie 4 lipca. Zrobiono wiele zdjęć i uchwycono wspomnienia. Proszę, cieszcie się tymi zdjęciami, które zrobiłem mojej dobrej przyjaciółce Bridget Blonde, kiedy szalałyśmy w Missouri i Kansas.

Bridget i ja przyjaźnimy się od kilku lat i cieszę się, że mogę przedstawić Wam moje własne kochanie radness!

Cześć Bridget! Czy możesz opowiedzieć nam trochę o sobie dla tych, którzy nie znają Twojej pracy??

Witam!!! Hmm, zobaczmy, przeprowadziłem się do LA z Houston w Teksasie prawie 9 lat temu i nigdy nie oglądałem się za siebie! Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Od tego czasu byłem na okładkach ponad 50 magazynów, moim ulubionym jest okładka GARAGE Magazine (magazyn dla mężczyzn, którego właścicielem był Jesse James). Brałem udział w kilku teledyskach, od The Black Keys „Next Girl” przez LMFAO po Far East Movement, a także pracowałem dla Fuel TV (RIP). Cholera, czasami zapominam o całej tej wspaniałej pracy, którą'byłem częścią!!!

Jesteś rodzajem OG w świecie pin up modelu alternatywnego. Jak widziałeś postępy w pracy modelarskiej i zmiany na przestrzeni lat??

Awe, dlaczego dziękuję (tu wstaw zarumienioną twarz księżniczki) ;p Moja praca modelarska zmieniła się drastycznie na przestrzeni lat, to było coś, za co złapałam dużo krytyki od zagorzałych fanów modeli pin-up/alt. Byłem zbudowany w tym świecie, ale gdy dorastałem, czułem się zaszufladkowany, więc po prostu zacząłem kręcić więcej treści związanych ze stylem życia i przejąłem więcej tego, co inspirowało mnie w tamtym czasie. Otwarcie się na wszystkie style modelingu naprawdę pomogło mi się rozwinąć i ostatecznie doprowadziło mnie do najlepszych decyzji, jakie'kiedykolwiek zrobiłem!

W którym momencie zdecydowałeś, że chcesz założyć markę odzieżową The Blonde Locks??

W 2010 i 2011 roku współpracowałam z wieloma markami odzieżowymi, takimi jak The Hundreds i Johnny Cupcakes, w tym czasie naprawdę zakochałem się w całej idei stworzenia czegoś namacalnego, co przemówiłoby do niszowej grupy ludzi. I tak narodziła się TBL.

Ostatnio nie widzieliśmy wielu nowych rzeczy od BL, czy możemy się spodziewać, że wkrótce pojawią się nowe gadżety??

TAK!!!! Właściwie jestem w trakcie finalizowania makiet, gdy mówimy! Mam nadzieję, że pierwsza kropla nastąpi w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Co Cię inspiruje do tworzenia nowego produktu?

WSZYSTKO!!! Dosłownie wszystko. Moi przyjaciele, moje dzieciństwo, jazda na deskorolce, jedzenie, piękne laski, przygody i uczucia, które towarzyszą wszystkim tym rzeczom.

Czy możesz opisać normalny dzień z życia Bridget Blonde??

Obudź się, przeciągnij, weź 10 super głębokich oddechów, wydychaj powoli, wypij litr wody, wyprowadź psy, a potem przygotuj się na wszystko, bo po śniadaniu nie ma czegoś takiego jak normalnie.

OK, teraz o sesji. Jak poszło całą drogę do Ozarks i robienie tam tych zdjęć??

O MNIE, NIESAMOWITE! Byłem z moimi ulubionymi paniami w pięknym miejscu, tworząc wspomnienia, a następnie dokumentując je, abyście wszyscy mogli je zobaczyć, a nam zapamiętać. Budzenie się bez zmartwień przez tydzień to naprawdę wszystko, o co może prosić człowiek.

Który zestaw był twoim ulubionym do kręcenia?

O rany! Rozmowa kwalifikacyjna teraz cholernie! Udało nam się uzyskać tak wiele niesamowitych treści ze wszystkich zestawów, ale myślę, że gdybym miał wybrać, byłyby to ujęcia z dachu. To był pierwszy set, który nakręciliśmy i oboje byliśmy całkowicie gotowi i w tej chwili na maksa! Poza tym czuję, że uchwyciły tak wiele piękna jeziora i wszystkiego, co nas tam otaczało.

Gdzie możemy śledzić wszystkie rzeczy Bridget Blonde?

Taaaaaaaaa! Podążajcie za mną tutaj wszyscy:

Instagram- @bridgetblonde

Snapchat- @BrideBlonde

Świergot- @bridgetblonde

Facebook – TheBridgetBlond

Theblondelocks.com

Babesofradness.com

bnett11bnett10bnett2bnett1Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskiebnett9bnett8bnett4bnett5Mężczyźnibnett6bnett12bnett7bnett13Dostępne na INKEDSHOP.COM:Zniżka w sklepie z tuszem