Kultura

Beyoncé i Jay Z pokazują tatuaże zaręczynowe na 9. rocznicę ślubu

Hip hop's Rodzina Królewska Pomiń Bling dla Atramentu

Gdyby były jakieś utrzymujące się wątpliwości co do przyszłości Beyoncé i Jay-Z relacja w następstwie tego szokującego materiału z windy i pozornie potępiających implikacji wizualnego albumu Queen Bey Lemoniada, w tym tygodniu spoczęli dzięki a wideo montaż Beyoncé zamieszczony na niej Instagram strona, na której często mówiono – ale prawie nigdy nie widziałem – pasujących tatuaży na palec ślubny, którymi dzieli się z mężem Jayem Z, złapała trochę czasu przed kamerą.

Zdjęcie: Beyoncé/Instagram.

Zdjęcie: Beyoncé/Instagram.

Kliknij pokaz slajdów poniżej, aby sprawdzić Bey i Jay'tonąć!

Zdjęcie: Migawka z filmu zamieszczonego na Instagramie. Beyoncé/Instagram. Beyoncé i Jay Z pobrali się 4 kwietnia 2008 roku podczas tajnej ceremonii, która odbyła się w apartamencie rapera w Nowym Jorku. związek z Jayem Z i ich pasującymi tatuażami ślubnymi podczas wywiadu z magazynem Essence w 2008 roku, mówiąc, że nie chce pierścionka zaręczynowego, ponieważ „Ludzie kładą na to zbyt duży nacisk. To tylko materiał i jest dla mnie po prostu głupie”. Zamiast tego Beyoncé nosi obrączkę na palcu serdecznym nad tatuażem z cyfrą rzymską IV, która reprezentuje dzień ślubu, 4 kwietnia, jej urodziny 4 września i urodziny Jaya 4 grudnia, wszystko w jednym.Zdjęcie: Rodzina królewska hip-hopu przebrana za rodzinę królewską Mattel Toy na ostatnie Halloween. Beyoncé/Instagram. Przeskok do 2017 r., a ulubiona para wpływowa Ameryki świętuje dziewięć lat małżeństwa. Aby upamiętnić swoją rocznicę, Beyoncé udostępniła na Instagramie nigdy wcześniej nie widziane zdjęcia ze ślubu pary, narodzin Blue Ivy i sklep z tatuażami, w którym dostali pasujący tusz, wszystko ustawione na jej utwór „Die with You”.Zdjęcie: Beyoncé/Instagram. 35-latek opublikował również na Instagramie ziarniste, czarno-białe zdjęcie swoich tatuaży na palcach serdecznych „IV” z cytatem: „Nie potrzebuję powietrza w płucach, jeśli mogę”. t zaśpiewać twoją piosenkę” i kolejne zdjęcie ich cieni trzymających się za ręce, z cytatem: „Tak naprawdę nie potrzebuję tych palców, jeśli nie mogę dotknąć twojego kręgosłupa”.Zdjęcie: Beyoncé/Instagram.W ostatnich latach krążyły pogłoski, że tatuaż na palcu serdecznym „IV” Beyoncé blednie (tzn. usuwał go laserem, ponieważ jej związek z Jayem Z dobiegł końca), ale ten nowy film dowodzi, że ich małżeństwo jest tak silne jak zawsze!

Śliczny pomysł na Tat.

Zdjęcie: Migawka z filmu zamieszczonego na Instagramie. Beyonce/Instagram.

Beyoncé i Jay Z pobrali się 4 kwietnia 2008 r sekretna ceremonia odbyła się w apartamencie rapera w Nowym Jorku i podczas gdy para notorycznie milczała na temat ich zaślubin, Queen Bey otworzyła się na temat swojego związku z Jayem Z i pasujących do nich ślubnych tatuaży podczas wywiadu z 2008 r. Istota magazyn, mówiąc, że nie chce pierścionka zaręczynowego, ponieważ „Ludzie kładą na to zbyt duży nacisk. To tylko materiał i jest dla mnie po prostu głupie”. Zamiast tego Beyoncé nosi obrączkę na palcu serdecznym nad tatuażem z cyfrą rzymską IV, która reprezentuje dzień ślubu, 4 kwietnia, jej urodziny 4 września i urodziny Jaya 4 grudnia, wszystko w jednym.

Spojrzenie Jaya i Bey’a na tusz!

Wideo: Beyonce/Instagram.

Po wydaniu nowego wideo i audio ścieżka za piosenkę „Die with You”, którą zadedykowała swojemu mężowi z 2015 roku, Beyoncé udostępniła w mediach społecznościowych kilka wzruszających domowych klipów wideo, w tym ujęcia, na których ona i Jay Z otrzymują pasujące tatuaże ślubne „IV” z rzymskimi cyframi.