Kultura

Bądź tam: konwencja Spooky Empire Tattoo (i nie tylko!)

Upiorne imperium

My'd wpisz to WIELKIMI LITERAMI, ale oszczędzamy nasze krzyki na Spooky Empire Rock N Roll, Horror, Halloween i Konwencja Tatuażu drugi weekend października.

To szalone wydarzenie odbędzie się w dniach 7-9 października w Orange County Convention Center, Orlando, FL. Potraktuj to jako ciemniejszą stronę Comic Con. Obecni będą specjalni goście celebryci, w tym mordercy' wiersz: Robert Englund, którego znasz jako "Freddy Krueger," Doug Bradley "Główka szpilki," Tony Moran "Michael Myers," Kane Hodder "Jason voorhees" i Bill Johnson "Skórzana twarz." Możesz też pocierać łokcie Weird Al Yankovic, Karen Fukuhara "Katana" (Oddział Samobójców), Łuuu! Ric Flair, członkowie obsady Stranger Things (w tym niesamowity Gaten Matarazzo, który gra Dustina Hendersona) i wiele innych niesamowitych postaci i ludzi!

Z orbity tatuażu będzie Ink Master's Jime Litwalk, Caroline Evans i TJ Hal. Best Ink będzie reprezentować Alli Baker i tatuażysta, który wykracza poza telewizję, Paul Acker, który sam jest wart swojej ceny. Sprawdź resztę lista, jeśli jesteś na rynku słodkiego nowego horroru.

Ale czekaj, tam's gore! Będzie Chód zombie, pokazy niesamowitych pokazy horrorów (w tym Rocky), Specjalni makijażyści FX i Konkurs na przebranie i kostiumy z 1000 $ w gotówce/nagrodach.

Oszukuj i traktuj siebie! Uzyskaj zniżkę na bilety z wyprzedzeniem teraz. I pamiętaj, aby śledzić Spooky Empire na Facebook, Świergot oraz Instagram po więcej aktualizacji.

14352404_10157390487565696_4125221704458507136_o