Kultura

Austin City Limits Fest wydaje lineup

Jeśli chodzi o najlepsze festiwale muzyczne, takie jak Lollapalooza, Bonnaroo, Coachella i Austin City Limits Fest, to nie jest „coś dla każdego”, to DUŻO WSZYSTKIEGO dla każdego. Ludzie z Austin City Limits Fest (ACL) właśnie wydali skład ponad 100 zespołów, które zajmą sceny ostatniego dużego festiwalu w tym roku. Zgodnie z oczekiwaniami festiwal, który odbędzie się w Austin w Teksasie w dwa weekendy października, będzie zawierał wiele znanych nazwisk z każdego gatunku.

Poniższe listy zaczynają się od Foo Fighters. Kto jeszcze zasługuje na to miejsce bardziej? Foo Fighters to jeden z ostatnich zespołów z tak wielkim rockowym brzmieniem, które należy do areny lub głównej sceny festiwalu. Jakie imię występuje po Foo na liście? Nikt inny jak Drake – obecnie jedno z największych nazwisk w hip-hopie. ACL nie bawi się. The Strokes pojawi się na pierwszy weekend i we Florencji & Maszyna będzie tam tylko w drugi weekend. To trudny wybór. Ale bez względu na to, który weekend wybierzesz, nadal będziesz mieć mnóstwo występów na żywo swoich ulubionych hitów radiowych takich zespołów jak Hozier, Twenty One Pilots, frontman Killers Brandon Flowers, nastolatek „Cool Kids” Echosmith i Fun./The Frontman formatu Nate Ruess. Jeśli masz ochotę tańczyć, ACL ulepszyło swoją grę EDM o Deadmau5 i Bassnectar, a inne zespoły, takie jak Alt-J, Disclosure, Walk the Moon, Misterwives i The Weeknd będą Cię poruszać. Chance the Rapper, Run the Jewels i A$AP Rocky będą trzymać się tego w hip-hopie, a zespoły folkowo-rockowe, takie jak The Decemberists i Of Monsters and Men, będą tam, aby Austin City Limits Fest pozostało wierne i wierne swoim korzeniom. do jego nazwy. Pomoże w tym również legenda muzyki country Dwight Yoakum.

Chociaż wspaniale jest zobaczyć wszystkie te nazwiska w jednym miejscu, festiwale wyróżniają się tym, że dają coś, czego nie można normalnie lub łatwo dostać gdzie indziej. Austin City Limits zrobiło to w kółko dzięki występom takich zespołów jak The Eagles, Pearl Jam, The Cure i artystów takich jak Stevie Wonder i Neil Young. W tym roku ACL przynosi nam Billy Idol. Influencerzy emo Brand New również wychodzą z ukrycia na festiwal po latach nie koncertowania.

Jeśli wybierasz się na festiwal, nie zapomnij odkryć nowych faworytów. Mieszkańcy Austin, Leopold i His Fiction, grają rock and rolla w sposób, w jaki powinien być grany. Australijski pop-rockowy zespół Sheppard kołysał światem od kilku lat. Ich ostatni album zdobył złoto w Australii, a ich singiel „Geronimo” sprzedał się w ponad pięciu milionach egzemplarzy. A teraz idą po ciebie, Ameryko.

Sprawdź pełny lineup poniżej i dowiedz się więcej o festiwalu tutaj.

acllogo_407Weekend jeden składWeekendowy dwa składDostępne teraz na INKEDSHOP.COM:Zniżka w sklepie z tuszem